Autor:
• środa, Styczeń 09th, 2019

26 stycznia 2019 (sobota) w budynku klubu odbędzie się I tura obowiązkowych badań sportowych – laboratoryjnych (krew i mocz). Godzinowa kolejność przyjść poszczególnych grup opublikowana będzie w przyszłym tygodniu.

Poniżej prezentujemy wykaz wszystkich potrzebnych badań, jakie muszą odbyć zawodnicy oraz dokumentów, jakie musza dostarczyć zawodnicy  NAP Polonii, aby mogli wziąć udział w II turze obowiązkowych badań sportowych w Poznaniu:

Wykaz osób na badania w Rehasport zima 2019

Braki w dokumentacji muszą zostać dostarczone trenerom poszczególnych grup młodzieżowych do dnia wyjazdu na II turę badań.

W przypadku braku, któregoś z zawodników z roczników 2004-2014 proszę o kontakt tel. 663847693 G.Raczkowiak

Objaśnienie do zapisu braków:

  • badania laboratoryjne (krew i mocz) – możliwość wykonania w klubie 26.01.2018r. lub na „własną rękę” . UWAGA : na badanie mocz przynosimy w stosownym pojemniku, pobieranie krwi odbywa się na czczo
  • skierowanie – skierowanie od lekarza rodzinnego do „PORADNI MEDYCYNY SPORTOWEJ” (inny zapis na skierowaniu nie będzie przyjęty przez Rehasport Clinic)
  • Ankieta Rehasport  – 2 części ankiety do pobrania ze strony NAP  ->dokumenty do pobrania -> pozycja nr 6
  • nic – zawodnik posiada aktualne wyniki badań krew/mocz w klinice, ważne skierowanie i ankietę – ZAWODNIK PRZYCHODZI WYŁĄCZNIE NA II TURĘ BADAŃ, która odbędzie się w Poznaniu

UWAGA: terminy i godziny wyjazdu na II turę badań podane zostaną w kolejnym tygodniu

 

Kategoria: Aktualności
Zostaw komantarz