NABÓR ZAWODNICZEK !!!

Decyzją Zarządu NAP Polonii Nowy Tomyśl do życia powołana została sekcja piłki ręcznej dziewcząt. Początkowo uruchamiamy nabór we wszystkich kategoriach wiekowych.

Zajęcia treningowe rozpoczniemy w od 2 listopada 2019 roku, a prowadzone będą one przez instruktora  piłki ręcznej Andrzeja Wasilika.  Jednostki treningowe prowadzone będą na salach gimnastycznych nowotomyskich szkół.

Podobnie, jak w przypadku sekcji piłki nożnej miesięczna odpłatność odbywać sie będzie wg następujących stawek:

  • 1 zawodnik w Akademii z danej rodziny:  70,00 zł / miesiąc (w tym wliczona opłata za Elektroniczny System Zarządzania Akademią),
  • 2 zawodników w Akademii z jednej rodziny60,00 zł / miesiąc od każdego dziecka (w tym wliczona opłata za Elektroniczny System Zarządzania Akademią),
  • 3 i więcej zawodników w Akademii z jednej rodziny60,00 zł / miesiąc od 1 i 2 dziecka, 3 i kolejne dziecko z rodziny za darmo (w tym wliczona opłata za Elektroniczny System Zarządzania Akademią).

Więcej informacji odnośnie piłki ręcznej ukaże się w najbliższym czasie na naszej stronie !!!

ZAPISY DO SEKCJI PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Aby zapisać zawodniczkę do sekcji piłki ręcznej wystarczy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy, który to znajduje się w zakładce PIŁKA NOŻNA „REJESTRACJA ZAWODNIKA W NAP„. W powyższym formularzu należy wybrać opcję „Piłka ręczna dziewcząt„. O rejestracji córki, dniach i godzinach treningowych zostaną Państwo poinformowani za pomocą e-maila zwrotnego z platformy rejestracyjnej.

 

Formularze zgłoszeniowe do sekcji piłki ręcznej

Zgoda-rodziców

Deklaracja-członkowska

Deklaracja-członka-wspierającego-NAP