Wszystkie chętne dzieci, wraz z rodzicami, zapraszamy na treningi do Nowotomyskiej Akademii Piłkarskiej. Nabór zawodników odbywa się przez cały rok !!! Zachęcamy pasjonatów:

  • piłki nożnej urodzonych w latach 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 i młodszych.
  • piłki ręcznej (dziewczęta) urodzone w latach: 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013. 

Zapraszamy wszystkich chętnych!

Sztab szkoleniowy

W naszym klubie każdy treningi z dziećmi prowadzą trenerzy z odpowiednim przygotowaniem – są to ludzie z doświadczeniem i międzynarodowymi licencjami trenerskimi. Uczestnicy kursokonferencji szkoleniowych, absolwenci AWF po stażach w krajowych zespołach Ekstraklasowych, ale przede wszystkim ludzie z pasją i doskonałym kontaktem z młodymi adeptami piłki nożnej.

Miejsce treningu

Nasze treningi piłki nożnej wiosną, latem i jesienią odbywają na Stadionie Miejskim przy ul. ogrodowej 22, oraz na boisku ze sztuczną murawą (tzw. boisko PZU) przy ul. Wypoczynkowej (za ZOO).W okresie zimowym zajęcia treningowe prowadzone są na nowotomyskich salach gimnastycznych i halach sportowych.

Nasze treningi piłki ręcznej odbywają się w Hali Widowiskowo Sportowej w Rakoniewicach, ul. Nowotomyska 3 i w hali sportowej przy SP 3, Nowy Tomyśl, os. Północ 25.

Czas treningu

Każda grupa piłkarzy nożnych trenuje trzy razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) o stałych godzinach wg harmonogramu. Długość jednostki treningowej to 90 minut. Przebieg jednostki treningowej zgodny jest z najnowszymi wytycznymi unifikacji szkolenia Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Każda grupa piłkarek ręcznych trenuje dwa razy w tygodniu (wtorek, czwartek w Rakoniewicach | środa, piątek w Nowym Tomyślu ) o stałych godzinach wg harmonogramu.

Składki

Składki członkowskie wynoszą:

  • 90 zł / mies. za 1 zawodnika w Akademii;
  • 160 zł / mies. za 2 i więcej* zawodników z 1 rodziny (1 gospodarstwa domowego) trenujących w Akademii

* Trzeci i każdy kolejny zawodnik z jednej rodziny, tj. jednego gospodarstwa domowego trenuje w Akademii za darmo, pod warunkiem uiszczenia opłaty za dwóch pozostałych.

Dzięki wytężonej pracy trenerów oraz Zarządu, rodzice nie ponoszą dodatkowych kosztów. Szukamy sponsorów, którzy pomagają nam zakupić sprzęt, stroje sportowe itp.

Część naszego budżetu stanowią środki pozyskane w drodze konkursów Starostwa Powiatowego w Nowym Tomyślu oraz Urzędu Miejskiego w Rakoniewicach na realizowanie lub wspieranie zadań związanych z kulturą fizyczną i sportem. Dzięki tej współpracy otrzymujemy środki na naszą działalność.

Rozgrywki

W weekendy wszystkie grupy piłkarzy nożnych rozgrywają swoje mecze ligowe w ramach rozgrywek organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej, z wyjątkiem grupy Żak. Grupa ta bierze udział w turniejach organizowanych w ramach Wielkopolsko – Lubuskiej Ligii Żaków.

Piłkarki ręczne rozgrywają mecze w tygodniu (dni robocze), zgodnie z harmonogramem Wojewódzkich Młodzieżowych Rozgrywek Ligowych Wielkopolskiego Związku Piłki Ręcznej.

Nasi wychowankowie

Bardzo dobra praca naszych trenerów zaowocowała transferami największych talentów do zespołów zaplecza Ekstraklasy oraz zespołów słynących z bardzo dobrej pracy z młodzieżą np. Pogoń Szczecin, Zawisza Bydgoszcz, MKS Błękitni Wronki.
Wykaz dotychczasowych karier naszych wychowanków znajdziecie Państwo w zakładce „Nasi wychowankowie”.

Trenuj z nami!

Nasza praca z najmłodszymi jest przepełniona pasją i entuzjazmem. Systematyczne podnoszenie kwalifikacji naszych trenerów pozytywnie wpływa na rozwój umiejętności piłkarskich naszych wychowanków.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt! Jeśli szukacie Państwo informacji o konkretnych rocznikach, zapraszamy do zakładek każdego z zespołów lub zakładki „Trenerzy”, gdzie znajdziecie Państwo telefony kontaktowe do poszczególnych szkoleniowców.

Dokumenty potrzebne do zapisania dziecka do Nowotomyskiej Akademii Piłkarskiej:

Zapraszamy!

Trenuj z pasją!