Wszystkie chętne dzieci, wraz z rodzicami, zapraszamy na treningi do Nowotomyskiej Akademii Piłkarskiej. Nabór zawodników odbywa się przez cały rok i ma charakter otwarty – zapraszamy każdego, bez względu na poziom umiejętności. Nie czekaj, dołącz już dziś!

Trener koordynator sekcji piłki nożnej: Dawid Kaniewski tel.: 600 802 931
Trener koordynator sekcji piłki ręcznej: Piotr Kostecki tel.: 531 866 071

Trenujemy, uczymy, wspieramy, integrujemy i świetnie się bawimy!

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS – DOŁĄCZ DO DRUŻYNY NAP POLONII !

 

N            jak Nieustraszeni

A            jak Ambitni

P            jak Pasjonaci

 

P            jak Pomysłowi

O            jak Odważni

L             jak Lojalni

O            jak Odpowiedzialni

N            jak Nowocześni

I             jak Innowacyjni

A            jak Asertywni

 

Sztab szkoleniowy

W naszym klubie każdy treningi z dziećmi prowadzą trenerzy z odpowiednim przygotowaniem – są to ludzie z doświadczeniem i międzynarodowymi licencjami trenerskimi. Uczestnicy kursokonferencji szkoleniowych, absolwenci AWF po stażach w krajowych zespołach Ekstraklasowych, ale przede wszystkim ludzie z pasją i doskonałym kontaktem z młodymi adeptami piłki nożnej.

Rozgrywki

W weekendy wszystkie grupy piłkarzy nożnych rozgrywają swoje mecze ligowe w ramach rozgrywek organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej, z wyjątkiem grupy Żak. Grupa ta bierze udział w turniejach organizowanych w ramach Wielkopolsko – Lubuskiej Ligii Żaków.

Piłkarki ręczne rozgrywają mecze w tygodniu (dni robocze), zgodnie z harmonogramem Wojewódzkich Młodzieżowych Rozgrywek Ligowych Wielkopolskiego Związku Piłki Ręcznej.

Nasi wychowankowie

Bardzo dobra praca naszych trenerów zaowocowała transferami największych talentów do zespołów zaplecza Ekstraklasy oraz zespołów słynących z bardzo dobrej pracy z młodzieżą np. Pogoń Szczecin, Zawisza Bydgoszcz, MKS Błękitni Wronki.
Wykaz dotychczasowych karier naszych wychowanków znajdziecie Państwo w zakładce „Nasi wychowankowie”.

Trenuj z nami! Trenuj z pasją!

Nasza praca z najmłodszymi jest przepełniona pasją i entuzjazmem. Systematyczne podnoszenie kwalifikacji naszych trenerów pozytywnie wpływa na rozwój umiejętności piłkarskich naszych wychowanków.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt! Jeśli szukacie Państwo informacji o konkretnych rocznikach, zapraszamy do zakładek każdego z zespołów lub zakładki „Trenerzy”, gdzie znajdziecie Państwo telefony kontaktowe do poszczególnych szkoleniowców.

Zapraszamy!