Wszystkie chętne dzieci, wraz z rodzicami, zapraszamy na treningi do Nowotomyskiej Akademii Piłkarskiej. Nabór zawodników odbywa się przez cały rok !!! Zachęcamy pasjonatów piłki nożnej urodzonych w latach 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 i młodszych.  Zapraszamy wszystkich chętnych!

Sztab szkoleniowy

W naszym klubie każdy treningi z dziećmi prowadzą trenerzy z odpowiednim przygotowaniem – są to ludzie z doświadczeniem i międzynarodowymi licencjami trenerskimi. Uczestnicy kursokonferencji szkoleniowych, absolwenci AWF po stażach w krajowych zespołach Ekstraklasowych, ale przede wszystkim ludzie z pasją i doskonałym kontaktem z młodymi adeptami piłki nożnej.

Miejsce treningu

Nasze treningi wiosną, latem i jesienią odbywają na Stadionie Miejskim przy ul. ogrodowej 22, oraz na boisku ze sztuczną murawą (tzw. boisko PZU) przy ul. Wypoczynkowej (za ZOO).W okresie zimowym zajecia treningowe prowadzone są na nowotomyskich salach gimnastycznych i halach sportowych .
Czas treningu

Każda grupa trenuje trzy razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) o stałych godzinach wg harmonogramu. Długość jednostki treningowej to 90 minut. Przebieg jednostki treningowej zgodny jest z najnowszymi wytycznymi unifikacji szkolenia Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Składki

Składki członkowskie wynoszą 90,00 zł.  Szukamy sponsorów, którzy pomagają nam zakupić sprzęt, stroje sportowe itp.

Część naszego budżetu stanowią środki pozyskane w drodze konkursów Urzędu Miasta Nowy Tomyśl oraz Starostwa Powiatowego w Nowym Tomyślu, Ministerstwa Dziedzictwa Narodowego i Sportu na realizowanie lub wspieranie zadań związanych z kulturą fizyczną i sportem. Dzięki tej współpracy otrzymujemy środki na naszą działalność. .

Rozgrywki

W weekendy wszystkie grupy rozgrywają swoje mecze ligowe w ramach rozgrywek organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej, z wyjątkiem grupy Żak. Grupa ta bierze udział w turniejach organizowanych w ramach Wielkopolsko – Lubuskiej Ligii Żaków.

Nasi wychowankowie

Bardzo dobra praca naszych trenerów zaowocowała transferami największych talentów do zespołów zaplecza Ekstraklasy oraz zespołów słynących z bardzo dobrej pracy z młodzieżą np. Pogoń Szczecin, Zawisza Bydgoszcz, MKS Błękitni Wronki.
Wykaz dotychczasowych karier naszych wychowanków znajdziecie Państwo w zakładce „Nasi wychowankowie”.
Trenuj z nami!

Nasza praca z najmłodszymi jest przepełniona pasją i entuzjazmem. Systematyczne podnoszenie kwalifikacji naszych trenerów pozytywnie wpływa na rozwój umiejętności piłkarskich naszych wychowanków . W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt! Jeśli szukacie Państwo informacji o konkretnych rocznikach, zapraszamy do zakładek każdego z zespołów lub zakładki „Trenerzy”, gdzie znajdziecie Państwo telefony kontaktowe do poszczególnych szkoleniowców.

Zapraszamy!

Trenuj z pasją!