Autor:
• środa, Maj 05th, 2021

W czwartek 29 kwietnia Zespół Orlika Starszego II występujący w grupie mistrzowskiej II ligi udał się na wyjazdowy mecz do Poznania. Przeciwnikiem podopiecznych trenera G.Raczkowiaka był zespół Orlika Poznań. Od samego początku mecz był bardzo zacięty i obfitujący w wiele sytuacji podbramkowych po każdej ze stron. W ostateczności Poloniści odnieśli  zwycięstwo. Tym razem wygrali 7:3, a bramki zdobywali: G. Wawrzyniak, W. Nawracała, K. Kuster x4, A. Kałek.

Kolejny mecz zespól Orlika Starszego (rocznik 2010) występujący w I lidze w II kolejce rundy rewanżowej (30.04.2021r.) podejmował zespół wicelidera , a mianowicie Poznaniaka Poznań, z którym na jesień wysoko przegrał , bo aż 8:2. Tym razem na boisku rządził i dzielił tylko jeden zespół, a mianowicie Poloniści. Bramki dla NAP-Polonia zdobywali: K. Kuster x3, O. Lisek x2, W. Mikołajczyk, G. Andryszczyk. Poloniści udanie zrewanżowali się Poznaniakowi i odnieśli zasłużone zwycięstwo 7:2.

W ostatnim spotkaniu weekendowego maratonu w dniu 3 maja zespół Orlika Starszego występujący w I lidze udał się do Baranowa na kolejny mecz ligowy. Tym razem naszym przeciwnikiem był zespół AP Reissa. Niestety wczesna godzina rozpoczęcia meczu – 9:00, a tym samym konieczność pobudki o 6:00 rano zrobiła swoje. Poloniści tym razem przegrali swój mecz, a jedyną bramkę dla NAP-Polonia zdobył Wiktor Mikołajczyk.

Kategoria: Aktualności
Zostaw komantarz