Kalendarz treningów zespołów NAP Polonii Nowy Tomyśl

  1. Skrzat G 1 (rocznik 2014 – 2016)
    * poniedziałek – godz. 16:00 – 17:00, stadion, ul. Ogrodowa 22, trener Bartosz Nowaczyk
    * środa – godz. 16:00 – 17:00, stadion, ul. Ogrodowa 22, trener Bartosz Nowaczyk
  2. Żak F2 (rocznik 2013)
    * poniedziałek – godz. 16:00 – 17:10, kompleks bisk Orlik, Os. Północ 25, trener Grzegorz Raczkowiak
    * środa – godz. 16:00 – 17:10, kompleks bisk Orlik, Os. Północ 25, trener Grzegorz Raczkowiak
    * czwartek- godz. 16:30 – 17:40, kompleks bisk Orlik, Os. Północ 25, trener Grzegorz Raczkowiak
  3. Orlik Młodszy E2 (rocznik 2011 – 2012)
    * poniedziałek – godz. 17:15 – 18:45. stadion, ul. Ogrodowa 22, trener Bartosz Nowaczyk
    * środa – godz. 17:15 – 18:45. stadion, ul. Ogrodowa 22, trener Bartosz Nowaczyk
    * piątek – godz. 17:15 – 18:45. stadion, ul. Ogrodowa 22, trener Bartosz Nowaczyk
  4. Orlik Starszy E1 (rocznik 2010)
    * poniedziałek – godz. 17:30 – 19:00, boisko PZU, Park za ZOO- ul. Wypoczynkowa, trener Grzegorz Raczkowiak
    * środa – godz. 17:30 – 19:00, boisko PZU, Park za ZOO- ul. Wypoczynkowa, trener Grzegorz Raczkowiak
    * czwartek – godz. 18:00 – 19:30, boisko PZU, Park za ZOO- ul. Wypoczynkowa, trener Grzegorz Raczkowiak
  5. Młodzik Starszy D1(rocznik 2008 – 2009)
    * poniedziałek – godz. 16:30 – 18:00. stadion, ul. Ogrodowa 22, trener Dawid Kaniewski, Kacper Hildebrand
    * środa – godz. 16:30 – 18:00. stadion, ul. Ogrodowa 22, trener Dawid Kaniewski, Kacper Hildebrand
    * czwartek – godz. 16:30 – 18:00. stadion, ul. Ogrodowa 22, trener Dawid Kaniewski, Kacper Hildebrand
  6. Trampkarz Starszy C1 (rocznik 2007 – 2008)
    * poniedziałek – godz. 16:30 – 18:00. stadion, ul. Ogrodowa 22, trener Nik Kharlov, Dawid Kaniewski,
    * środa – godz. 16:30 – 18:00. stadion, ul. Ogrodowa 22, trener Nik Kharlov, Dawid Kaniewski,
    * piątek – godz. 16:30 – 18:00. stadion, ul. Ogrodowa 22, trener Nik Kharlov, Dawid Kaniewski,
  7. Senior
    * środa – godz. 18:15 – 19:45. stadion, ul. Ogrodowa 22, trener Dawid Kaniewski,
    * piątek – godz. 18:15 – 19:45. stadion, ul. Ogrodowa 22, trener Dawid Kaniewski,
  8. Piłka ręczna dziewcząt
    * poniedziałek – godz. 16:15 -17:45, kompleks bisk Orlik, Os. Północ 25, trener Andrzej Wasilek
    * czwartek – godz. 16:15 -17:45, kompleks bisk Orlik, Os. Północ 25, trener Andrzej Wasilek