W dniu 21 czerwca na boisku Orlik, pod wodzą trenera Dawida Kaniewskiego, orlicy NAP Polonia Nowy Tomyśl rozegrali wyjątkowy mecz towarzyski przeciwko swoim tatusiom. To wydarzenie było prawdziwym świętem piłki nożnej, pełnym radości i entuzjazmu.

Atmosfera na boisku była niesamowita, co w dużej mierze zawdzięczamy obecności mam naszych młodych piłkarzy, które gorąco dopingowały z trybun. Wynik meczu był drugorzędny, liczyła się przede wszystkim świetna zabawa i integracja. Padło wiele goli, a emocje sięgały zenitu.

Po zakończeniu spotkania wszyscy uczestnicy udali się do nowo otwartej lodziarni, gdzie chłopcy mogli delektować się słodkim poczęstunkiem. To był niezapomniany dzień, który z pewnością na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci, jak i rodziców.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność i wsparcie, a szczególne podziękowania kierujemy do trenerów i organizatorów, którzy sprawili, że ten dzień był tak wyjątkowy.

Kategoria: Uncategorized  | komentarz

Zakończenie Sezonu 2023/24

21 czerwca zakończymy kolejny emocjonujący sezon sportowy. Dziękujemy wszystkim zawodnikom, trenerom i rodzicom za zaangażowanie i ciężką pracę przez cały rok. Życzymy Wam miłych i bezpiecznych wakacji, pełnych odpoczynku i zabawy.

Nowy Sezon 2024/2025

Już 29 lipca rozpoczynamy nowy sezon sportowy, pełen wyzwań i nowych celów. Treningi wracają od sierpnia, więc przygotujcie się na intensywne przygotowania i nowe przygody sportowe.

Przypomnienie o Składkach

Przypominamy o obowiązku regularnego opłacania składek przez całe 12 miesięcy, co umożliwia nam sprawne funkcjonowanie i rozwój klubu. Wasze wsparcie jest nieocenione i pozwala nam kontynuować naszą misję wspierania młodych talentów.
Dziękujemy za współpracę i do zobaczenia na treningach!
Kategoria: Uncategorized  | komentarz

Z radością informujemy wszystkich sympatyków piłki nożnej, że po przerwie, NAP Nowy Tomyśl reaktywuje drużynę seniorów! To wyjątkowe wydarzenie dla naszego klubu, który od lat jest nieodłącznym elementem sportowego krajobrazu Nowego Tomyśla.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu pod numerem telefonu:

  • Piotr Kostecki 531-866-071
  • Dawid Kaniewski 600-802-931
  • Robert Koga 516-063-101
Kategoria: Uncategorized  | komentarz

W sobotę (11.05.2024), na naszym malowniczym boisku PZU w Nowym Tomyślu, odbył się niezwykły turniej piłkarski, gdzie nie liczyły się tylko bramki, ale przede wszystkim dobra zabawa i sportowa rywalizacja. W turnieju wzięły udział cztery drużyny: Promień Opalenica, Patria Buk, GKS Dopiewo oraz nasza ekipa gospodarzy NAP Nowy Tomyśl. Każda z nich przywiozła ze sobą nie tylko umiejętności piłkarskie, ale przede wszystkim ogromne serce do gry.

Nasi wspaniali zawodnicy, Igor, Oliwier, Gabryś, Franek, Mikołaj, Bruno, Olek i Tobiasz, stanęli do walki z pełnym zaangażowaniem i entuzjazmem. Ich determinacja i radość z gry rozgrzewały serca kibiców na trybunach.

Dziękujemy wszystkim drużynom za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu! Wasza obecność sprawiła, że ten dzień był pełen uśmiechu i radości.

Do zobaczenia na boisku!

Kategoria: Uncategorized  | komentarz

W czwartek 18.04.2024 odbył się mecz młodziczek NAP Nowy Tomyśl z APR GLADIATOR OBORNIKI

Wspaniała wygrana (23:16) naszych młodziczek w meczu z APR Gladiator Oborniki! 💥🏆 Dziewczyny pokazały nie tylko swoje umiejętności, ale także determinację i zgranie jako drużyna. To było nie tylko zwycięstwo, ale także oznaczało pożegnanie z ligowym sezonem. Dziękujemy naszym zawodniczkom za ich nieustające uczestnictwo i determinację! 💪⚽

 

Kategoria: Uncategorized  | komentarz

Kategoria: Uncategorized  | komentarz

SEKCJA PIŁKI NOŻNEJ – nabór dla chłopców i dziewcząt z roczników 2013-2014 | 2015-2016 oraz 2017-2018

  • Nabór ma charakter otwarty – zapraszamy każdego, bez względu na poziom umiejętności
  • SPOTKANIE ORGANIZACYJNE środa 17.04, 16:00, Boisko Orlik

Trenujemy, uczymy, wspieramy, integrujemy i świetnie się bawimy!

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS – DOŁĄCZ DO DRUŻYNY NAP POLONII !

Kategoria: Uncategorized  | komentarz

Kategoria: Uncategorized  | komentarz

W czwartek 21.03.2024 odbył się się mecz ligowy młodziczek z SSRiR Start SP3 Konin.

Chociaż wynik nie był z nami, (19-23) duma i walka pozostają zawsze w naszej grze. Młodziczki dały z siebie wszystko na boisku podczas meczu z zespołem z Konina. Trzymajcie kciuki za naszą drużynę w kolejnych wyzwaniach! 💪⚽

Kategoria: Uncategorized  | komentarz

W piątek 15.03.2024 odbył się mecz młodziczek NAP Polonia Nowy  Tomyśl z 3Dsmart KPR Szczypiorno Kalisz.
Od początku dziewczyny pokazywały swoją siłę w obronie jak i w ataku. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i jeszcze raz gratulujemy wygranej!!
Kategoria: Uncategorized  | komentarz