19 czerwca dwóch zawodników drużyny Żaka Starszego: Julian Ochla i Gracjan Turkowski brali udział w konsultacjach kandydatów do gry w Warcie Poznań z rocznika 2013.  Jako jedni z kilku wyróżniających sie zawodników w tym roczniku otrzymali zaproszenie na konsultację. W najbliższym czasie możemy spodziewać się kolejnych powołań na konsultacje chłopców z tego zespołu. Julkowi i Gracjanowi gratulujemy i trzymamy kciuki za systematyczny rozwój umiejętności piłkarskich.

received_568868748143346

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W niedzielne popołudnie 19 czerwca Orlicy Starsi NAP I Polonii w Zbąszyniu zmierzyli się z zespołem tamtejszej Obry. Początek spotkania należał do drużyny NAP-u, która objęła prowadzenie, kilkukrotnie też nie wykorzystując dogodnych sytuacji podbramkowych. Z biegiem czasu do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy miejscowej drużyny, którzy zdobyli aż trzy bramki i do przerwy prowadzili 3:1. Po przerwie do odrabiania strat rzucili się poloniści, szybko wyrównali stan meczu na 3:3, jednakże w ponad 30-sto stopniowym upale opadli z sił, co zakończyło się porażką 8:4. Był to ostatni mecz naszego zespołu w rozgrywkach ligowych. Dziękujemy za zaangażowanie w całych rozgrywkach zarówno zawodnikom, jak i  też rodzicom.

20220619_114642

Kategoria: Aktualności  | komentarz

15 czerwca zespół Orlików Starszych NAP I Polonii podejmował na własnym boisku swoich rówieśników z Rakoniewic. Od samego początku mecz rozgrywany był pod dyktando miejscowych, jednakże mieli oni problemy z finalizacją akcji ofensywnych. Wraz z upływem czasu przewaga podopiecznych trenera Raczkowiaka była coraz większa, co zostało przypieczętowane zdobyczami bramkowymi. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 13:0. Dziękujemy naszym zawodnikom za zaangażowanie i walkę na boisku. Trzymamy kciuki za kolejny dobry występ już za kilka dni.

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu upamiętniającego galę 100-lecia Polonii Nowy Tomyśl. Serdecznie dziękujemy Starostwu Powiatowemu oraz Powiatowemu Centrum Sportu w Nowym Tomyślu za stworzenie jakże miłej pamiątki.

Dziękujemy !!!

Komitet Organizacyjny Obchodów
100-lecia Polonii Nowy Tomyśl

Link do filmu:

https://drive.google.com/file/d/1PL6lKwkdaBsxmuzFyEqnY3aF7mgWTzCS/view

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Miło nam poinformować, że Oskar Raczkowiak, zawodnik drużyny Orlików Starszych, otrzymał od trenera Arkadiusza Adach powołanie na Turniej Kadr Regionów. Nasz wychowanek reprezentuje region w skład, którego wchodzą powiaty: grodziski, szamotulski, nowotomyski i międzychodzki. Są to silne ośrodki piłkarskie, które słyną ze szkolenia młodzieży. Oskarowi serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za bardzo dobre występy 21 czerwca, kiedy to nasz region zmierzy się z pozostałymi regionami województwo w Turnieju Kadr.

Raczkowiak O.

Kategoria: Aktualności  | komentarz

8 czerwca zawodnicy drużyny Orlików Starszych NAP II Nowy Tomyśl na własnym boisku podejmowali rówieśników z KS Obra Zbąszyń. Niestety nasz zespół w tym spotkaniu wyszedł w bardzo okrojonym składzie, jednakże nie zamierzał łatwo odpuścić tego spotkania. Zacięta gra na boisku obfitowała rónież w wiele sytuacji podbramkowych, które efektywniej potrafili wykańczać nasi zawodnicy. Piłkarze Obry Zbąszyń zasłużenie wygrali to spotkanie 4:8, za co im gratulujemy. Gratulujemy również naszym adeptom piłki nożnej, ponieważ mogli skonfrontować swoje umiejętności na tle solidnego przeciwnika i z pewnością zdobyli kolejne doświadczenie, które zaprocentuje w dalszej ich przygodzie z piłką nożną.

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Bartosz Przybył, zawodnik drużyny Orlików Starszych, w niedzielę 12 czerwca brał udział w konsultacjach dla zawodników z rocznika 2012, którzy znaleźli się w orbicie zainteresowań trenerów Warty Poznań. Konsultacje te odbyły się na obiektach Warty przy Drodze Dębińskiej w Poznaniu. Nasz zawodnik zaproszenie na konsultację otrzymał już miesiąc temu, a jego bardzo dobra gra w Turnieju Klasy Extra (2 bramki zdobyte przeciwko Warcie Poznań) jeszcze bardziej utwierdziła trenerów naszego klubu partnerskiego, że zaproszenie trafiło w odpowiednie ręce.

Bartoszowi gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne powołania. Kto wie, może już niedługo zasili drużynę Warty.

received_974612893207129

Kategoria: Aktualności  | komentarz

NAP Polonia Nowy Tomyśl w terminie 6-13.08.2022 roku organizuje Letni obóz Sportowy. Obóz ten przeznaczony jest dla chłopców i dziewcząt chcących trenować piłkę nożną oraz dziewcząt chcących trenować piłkę ręczną.  Prowadzimy nabór otwarty, tzn. mogą w nim uczestniczyć również osoby spoza klubu NAP Polonia Nowy Tomyśl.

czytaj dalej …

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W czwartek 2 czerwca Orlicy Starsi udali się do Jabłonnej na kolejny mecz ligowy. Tym razem zespół NAP-u osłabiony był absencją kadrowiczów regionu, którzy udali się na kolejną konsultację. Od samego początku mecz nie układał się po myśli naszych zawodników. W ich grze było mało dokładności i próby przejęcia inicjatywy w grze. Efektem tego była strata bramki na 1:0 do przerwy. Po przerwie poloniści wyszli bardziej skoncentrowani, zaczęli przejmować inicjatywę w wyniku czego zdobyli dwie bramki, jednakże w międzyczasie nie strzelili dwóch rzutów karnych. Niestety niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. Pod koniec meczu nasi wychowankowie popełnili dwa proste błędy i przegraliśmy mecz 3:2.

Dziękujemy za zaangażowanie i walkę do końca. Nie wszystkie mecze można wygrać lub zremisować. porażki również uczą, dlatego liczymy, ze kolejny mecz będzie dużo lepszy w wykonaniu naszych Orlików. Życzymy im powodzenia !!!

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Szanowni Państwo,

termin najbliższego treningu piłki ręcznej dziewcząt z roczników 2013-2012 I 2011-2010 -> wyjątkowo przełożony z piątku 03 czerwca na poniedziałek 06 czerwca, godz. 16.30 – 17.30, z przyczyn niezależnych od NAP Polonia.

Zatem do zobaczenia w poniedziałek 06 czerwca, godz. 16.30 – 17.30, Nowy Tomyśl, hala SP 3.

Dziękujemy za przybycie w minioną środę. Bardzo się cieszymy, że się wszystkim podobało. Zapraszamy na kolejne treningi!

Nabór jest otwarty – zapisy przyjmujemy cały czas – telefonicznie i podczas zajęć.

Szczegóły: 531 866 071.

komunikat

Kategoria: Uncategorized  | komentarz