kaczka

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W piątek 5 kwietnia 2019 roku bardzo udanie rozpoczęły się rozgrywki dla zespołu występującego w grupie mistrzowskiej. Na obiektach Warty Poznań drużyna NAP zmierzyła się z następującymi przeciwnikami:

– KS Canarinhos Skórzewo
– PS Gniezno
– Warta I Poznań

czytaj dalej …

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W terminie 3-8 kwietnia zawodnik Nowotomyskiej Akademii Piłkarskiej Polonia Maciej Myszczyszyn przebywał na zgrupowaniu reprezentacji Polish Soccer Skills U 12.  Zagraniczne zgrupowanie odbywało się w Czechach i w Niemczech. 4 kwietnia Maciej brał udział w meczu z młodzieżową reprezentacją Czech. Wynik zakończył się zwycięstwem Polaków 4:5, a 6 kwietnia reprezentacja Polish Soocer Skills rozegrała mecz sparingowy w FC Bayern Monachium.

00a7cfc0-80c2-4ba1-b1bf-67f6207f633e

W tym meczu po wyrównanej grze Polacy przegrali 2:0. Na 7 kwietnia przewidziano również sparing z SpVgg Unterhaching, jednakże ostatecznie do niego nie doszło. Występ Macieja należy uznać za bardzo udany, a przygoda jaką przeżył w tym czasie z pewnością pozostanie w jego pamięci na całe życie. Zarząd NAP Polonii Nowy Tomyśl dumny jest z faktu iż taki zawodnik reprezentuje nasze barwy. Maciejowi gratulujemy i trzymamy kciuki za dalszy rozwój umiejętności techniczno – taktycznych.

  IMG_6667

 

 

 

 

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Niezmiernie miło nam poinformować Państwa, że zawodnik Młodzika Młodszego (rocznik 2007) Maciej Myszczyszyn otrzymał powołanie do reprezentacji Polish Soccer Skills. Zagraniczne zgrupowanie reprezentacji U12 odbędzie się w terminie 3-8.04.2019 roku.

IMG_5746

W jego trakcie Maciej weźmie udział w treningach w Czechach  oraz meczu towarzyskim z młodzieżową reprezentacją Czech (04.03.19). 6 kwietnia przewidziany jest sparing z FC Bayern Monachium, a 7 kwietnia z SpVgg Unterhaching. Zarząd NAP Polonii Nowy Tomyśl gratuluje Maciejowi powołania i trzyma kciuki za bardzo dobre występy w meczach.

 

 

 

 

 

Kategoria: Aktualności  | komentarz

16 marca nasz wychowanek z zespołu Orlika Młodszego – Patryk Schulz po raz kolejny został zaproszony na testy do zespołu KKS Lech Poznań. Tym razem testy oparte były o grę z zespołem Stilonu Gorzów. Patryk był jednym z dwóch zawodników, którzy miesiąc wcześniej uczestniczyli w pierwszej fazie selekcji do drużyny KKS Lecha Poznań. Pierwszą połowę meczu podopieczny trenera B.Nowaczyka rozegrał na lewej obronie, natomiast drugą na swojej nominalnej pozycji, czyli lewej pomocy. W meczu tym Patryk miał możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w poczynaniach boiskowych zarówno w defensywie, jak i też w ofensywie. Głęboko wierzymy, że zaprezentowane umiejętności pozwolą Patrykowi „przebić się” do zespołu KKS Lech Poznań.

IMG_20190316_120309_resized_20190317_085128558

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Miło nam poinformować Państwa, że nasz wychowanek Rafał Tomczak (rocznik 2008) po raz kolejny otrzymał powołanie na konsultację szkoleniową Wielkopolskiego ZPN. Tym razem 2 kwietnia Rafał będzie brał udział w meczu kontrolnym w Racocie, gdzie przeciwnikiem Wielkopolskiego ZPN będzie Football Academy Leszno 2007. Rafałowi gratulujemy i życzymy powodzenia.

Zarząd NAP

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Przypominamy, że we wtorek 19.03.2019 r. o godz. 18:15 w NOK-u odbędzie się zebranie z rodzicami, na którym poruszone zostaną najważniejsze sprawy dotyczące startu drużyn w rozgrywkach, udziału w międzynarodowych turniejach piłkarskich oraz wiele innych, pilnych spraw organizacyjnych.

Zarząd NAP

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Zawodnicy Orlików Młodszych E2 zwyciężyli w turnieju we Lwówku. Więcej informacji o turnieju w zakładce Drużyny.

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W minionym tygodniu nasze zespoły młodzieżowe rozegrały szereg meczów kontrolnych ze swoimi rówieśnikami z zaprzyjaźnionej Akademii Piłkarskiej OSiR Lwówek. W rywalizacji sportowej uczestniczyli:

  • Skrzat G  – rocznik 2013
  • Żak Młodszy F2 – rocznik 2011 – 2012
  • Orlik Młodszy E2 – rocznik 2009
  • Orlik Starszy E1 – rocznik 2008
  • Młodziki D2 i D1 – roczniki 2006-2007
  • Trampkarze C1 – roczniki 2004- 2005

Wszystkie zespoły oprócz Trampkarzy swoje sparingi rozgrywały na hali sportowej. W rywalizacji sportowej wyniki nie były sprawą kluczową, a postęp w procesie szkoleniowym poczyniony przez naszych podopiecznych. Wszystkim naszym zawodnikom biorącym udział w tych meczach dziękujemy za godne reprezentowanie barw NAP Polonii Nowy Tomyśl

Zarząd NAP

davSkrzaty -rocznik 2013 

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W środę 6 marca w siedzibie najlepszej w kraju kliniki sportowej, w której leczą się najlepsi polscy sportowcy – Rehasport Clinic doszło do podpisania umowy o wzajemnej współpracy z NAP Polonią Nowy Tomyśl . Podpisanie powyższej umowy było możliwe dzięki wzajemnym partnerstwie na zasadzie, którego zawodnicy NAP Polonii Nowy Tomyśl już od pięciu lat brali udział w badaniach sportowych umożliwiających udział w rozgrywkach ligowych. „Współpraca z tak renomowaną kliniką przyniesie naszemu Klubowi wiele korzyści. Warunki jakie udało nam się wynegocjować będą miały pozytywne oddziaływanie nie tylko na naszych zawodników, ale także trenerów. Dzięki niektórym zapisom uzyskaliśmy dodatkowe możliwości leczenia naszych zawodników, które nie są dostępne w podstawowych pakietach. Nie tylko nasz Klub z zawarcia umowy będzie odnosił korzyści. Jest to umowa obopólna, również Rehasport Clinic z zawartej współpracy będzie usatysfakcjonowana- zdradzają członkowie Zarządu NAP.

Rehasport fota

Kategoria: Aktualności  | komentarz