W sobotę 21.10.2017 roku drużyna NAP Polonii Nowy Tomyśl udaje się na ostatni turniej Wielkopolsko – Lubuskiej Ligi Żaków do Jabłonnej. Wyjazd spod klubu zaplanowano na 9:00. Prosimy rodziców, których dzieci pojadą na turniej o kontakt z trenerem K. Hildebrandem (tel. 503-164-179) odnośnie transportu samochodami osobowymi.

Powołania otrzymują:

 1. Borowy Adam
 2. Piechowiak Sergiusz
 3. Jujka Kamil
 4. Perz Kacper
 5. Szulc Patryk
 6. Jasiński Mateusz
 7. Kuster Kamil
 8. Kuźbicki Tomasz
 9. Łuka Aleks
 10. Nolka Hubert
 11. Stecki Tobiasz
 12. Lisek Oskar
 13. Tatarski Filip
Kategoria: Aktualności  | komentarz

Wszystkich sympatyków naszego Klubu serdecznie zachęcamy do przeczytania artykułu, który stworzył piłkarski serwis weszło.com, a  dotyczy on sytuacji jaka miała miejsce w 1/16 Pucharu Polski okręgu poznańskiego !!!

Oto link do artykułu:

http://weszlo.com/2017/10/18/dwie-druzyny-jeden-pucharowy-mecz-jeden-trener/

 

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Zapraszamy wszystkich sympatyków NAP Polonii Nowy Tomyśl na mecz, który zapowiada się niezwykle pasjonująco. Po raz kolejny naszym rywalem będzie zespół, który swoje mecze rozgrywa w klasie okręgowej, a z takimi rywalami nasi zawodnicy lubią rywalizować, o czym świadczą wyniki w meczach sparingowych oraz Pucharu Polski (Orkan Konarzewo 1:1, k 13:12, TS Gminy Kamieniec 4:2).

Wartym zaznaczenia jest również fakt, że oba zespoły prowadzone się przez trenera Dawida Kaniewskiego…

PP

 

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W związku z rozgrywaniem przez zespół seniorów meczu w ramach V rundy Pucharu Polski (wtorek godz. 16:00)  oraz meczu ligowego Juniorów B1 (środa 18:00) treningi grup  młodzieżowych ulegają zmianie. Prosimy o dokładne zapoznanie się z harmonogramem zmian w zakładce „TRENINGI”

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Uprzejmie informujemy, że najmłodsza grupa Skrzat (trener Kacper Hildebrand) od poniedziałku 16.10.2017 roku rozpocznie trening na sali gimnastycznej. Zajecia odbywać się będą w Zespole Szkół nr 2 w Nowym Tomyślu – popularny Staszic” na Os. Batorego.

 • poniedziałki – 16:00 – 17:30
 • środy – 16:00 – 17:30
 • piątki – 16:00 – 17:30

Zawodnicy z rocznika 2010, którzy trenują w grupie Skrzat (trener Kacper Hildebrand) od poniedziałku 16.10.2017r. przechodzą do grupy Żak F1 (trener Łukasz Kolecki).

Pozostałe grupy młodzieżowe zajęcia na sali gimnastycznej rozpoczną po zakończeniu rozgrywek ligowych w połowie listopada!!!

 

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Dnia 07.10.2017 roku NAP Nowy Tomyśl wraz z OSIR Nowy Tomyśl zorganizowała Turniej Piłkarski o Puchar Braci Rulewiczów  w kategorii ŻAK. W Turnieju zaprezentowały się cztery drużyny – NAP Nowy Tomyśl, Patria Buk,UKS Dyskobolia Grodzisk, ZAP Zbąszynek.

Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, piłkarzy dopingowali licznie przybyli kibice.Atmosfera na boisku była bardzo gorąca. Drużyny walczyły zaciekle o zwycięstwo w Turnieju. Młodzi adepci piłki nożnej pomimo młodego wieku wykazali się dużą wolą walki i  umiejętnościami technicznymi. czytaj dalej …

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami publikujemy listę zawodników z zaległościami finansowymi związanymi z obowiązkowym płaceniem comiesięcznych składek.
Przypominamy, że pieniądze te przeznaczone są na funkcjonowanie Akademii m.in transport na zawody, opłata sędziów, zakup sprzętu sportowego itp.

Prosimy o uregulowanie należnych składek.

Nr. konta bankowego:

79 9058 0000 0000 0007 5587 0001

Imię i nazwisko zawodnika

Zaktualizowana lista z zaległościami w składkach zostanie zamieszczona na stronie NAP w przyszłym tygodniu.

Plik do pobrania z informacją o zaległościach:

Zaległości w skałdkach na 01.10.2017r.

W razie wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt z Grzegorzem Raczkowiakiem za pomocą e-mail graczkowiak@wp.pl 

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W środę 20 września na stadionie miejskim w Nowym Tomyślu odbył się mecz III rundy Pucharu Polski Okręgu Poznańskiego. Tym razem naszym rywalem był zespół występujący w klasie okręgowej (poziom rozgrywek o szczebel wyżej) Orkan Konarzewo. W meczu tym trener D. Kaniewski dał zagrać zawodnikom, którzy w meczach ligowych do tej pory wystąpili w mniejszym wymiarze czasowym. Od początku do ataku ochoczo ruszyli nasi zawodnicy. Już w pierwszej minucie fatalnie przestrzelił głową Jan Beyer, a minutę później w dogodnej sytuacji w bramkarza trafił Michał Geisler. Z czasem mecz zaostrzył się czego konsekwencją była spora ilość „ostrych” fauli. Niestety w 30 minucie straciliśmy bramką po rzucie rożnym. Taka sytuacja nie zniechęciła naszych zawodników, którzy ruszyli do odrabiania strat. W 45 minucie trener przeprowadził aż trzy zmiany i na plac boju posłał M. Heinricha, B. Nowaczyka i J. Kucza. Obraz meczu nie zmienił się, wciąż atakowali zawodnicy NAP Polonii,a goście ograniczali się do kontr, tym bardziej, gdy w 59 minucie z boiska usunięty został A. Mankiewicz za drugą żółtą kartkę. Duży napór naszych zawodników wreszcie przyniósł zamierzony efekt w postaci bramki zdobytej przez M. Waldę. Do końca meczu wynik spotkania nie uległ zmianie i czekał nas konkurs rzutów karnych.

Warto wspomnieć, że trener D. Kaniewski na to spotkanie powołał aż trzech 16-latków z drużyny juniorów: Ryszarda Hirta, Nika Kharlova i Patryka Ochowiaka. Wszyscy trzej podopieczni trenera A. Kowalskiego otrzymali szansę zaprezentowania swoich umiejętności. Nik zagrał 30 minut, Ryszard 20 minut, a Patryk 10. Wszyscy zaprezentowali się bardzo dobrze.IMG_1606

Od lewej: Nik Kharlov, Ryszard Hirt oraz Patryk Ochowiak

Konkurs rzutów karnych był bardzo ekscytujący.W pierwszych trzech seriach trafiliśmy tylko raz, a nasi przeciwnicy nie mylili się. Wtedy na głównego bohatera meczu wyrósł nasz bramkarz W. Poniedziałek, który obronił strzały w czwartej i piątej rundzie dzięki czemu rywalizacja trwała dalej. Zakończyła się dopiero w 13 serii kiedy to znów świetnie spisał się W. Poniedziałek broniąc kolejną jedenastkę.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy wzięli udział w tym meczu, ponieważ rozegrali bardzo dobre spotkanie z silnym rywalem. Mamy nadzieję, że taką grę uda się przełożyć na rozgrywki ligowe. Kolejny mecz o Puchar Polski zostanie rozegrany na naszym stadionie w środę 04.10.2017r. o godz. 16:00. Już dziś zapraszamy wszystkich fanów piłki nożnej i NAP Polonii Nowy Tomyśl.

 

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W związku z rozgrywaniem w środę 20.09.2017 r. o godz. 16:30 meczu w ramach rozgrywek Pucharu Polski wszystkie treningi zostają odwołane i przeniesione na wtorek (19.09.17) lub czwartek (21.09.17).

Prosimy zawodników oraz rodziców o zapoznanie się z terminarzem treningów jaki zostanie podany w zakładce treningi.

Grzegorz Raczkowiak
koordynator ds szkolenia

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W związku z organizacją turnieju w ramach Wielkopolsko – Lubuskiej Ligii Żaków Zarząd NAP Polonii zwraca się z uprzejmą prośbą do rodziców zawodników biorących udział w turnieju o upieczenie placków dla zawodników.

Przypominamy, ze turniej odbędzie się w sobotę 16.09.2017r. o godz. 18:30 (zbiórka zawodników w klubie wyznaczona została na 17:30)

Trener Bogumił Maik na turniej zabiera następujących zawodników:

 1. Piechowiak Tobiasz
 2. Kaczor Tymoteusz
 3. Jopek Bartosz
 4. Kuster Kamil
 5. Borowy Adam
 6. Jujka Kamil
 7. Łuczkowski Oliwier
 8. Łodyga Bartosz
 9. Krawczyk Wiktor
 10. Nolka Hubert
 11. Nowosadzki Aleksander
 12. Breś Mateusz

 

Kategoria: Aktualności  | komentarz