W dniu 27 sierpnia 2014 roku drużyna Juniorów Młodszych rozegrała sparing z zespołem juniorów starszych KS Płomień Przyprostynia.
 Grano 2 razy 45 minut. Zespół  Nowotomyskiej  Akademii  Piłkarskiej   zwyciężył 13 : 1 ( do przerwy 5:1 )   a bramki zdobywali : Starzak Mikołaj – 3 , Brzozowski Patryk – 3 ,   Jarnut Maciej – 2, Feder Adam , Musiał Karol , Dłużewski Mateusz – 2 , Szymkowiak Szymon.
Zespół Akademii wystąpił w składzie : Poniedziałek W. Kostaniak A. Brzozowski S. Szymkowiak H. Kucz J. Subsar D. Starzak M. Jarnut M. Kaczmarczyk A. Gorajski M. Brzozowski P. Feder A. Szymowiak Sz. Musiał K. Dłużewski M. Głodek M.
Kategoria: Uncategorized  | komentarz

W środę 03.09.2014 r. na godz. 15:45 wyznaczona jest zbiórka zawodników na mecz sparingowy z Piastem Jabłonna. Obecność zawodników obowiązkowa, należy zabrać ze sobą koszulkę, spodenki, getry, ochraniacze i korki. Zagramy w klubowych oznacznikach!
Trener G.Raczkowiak

Kategoria: Aktualności  | komentarz

1 września od godziny 17:30 w budynku Akademii przy ul. Ogrodowej 22 odbędą się badania lekarskie dla naszych zawodników.

Koszt badania wynosi 30,00 zł, płatność na miejscu. 

Przypominamy, że udział w badaniach co 6 miesięczny jest obowiązkowy dla wszystkich zawodników.

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W związku z awarią autokaru, drużyna Orła Warszawa nie pojawi się w wtorkowe popołudnie, aby rozegrać sparing z chłopcami urodzonym i rocznikach 2003-2004.

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W sobotę jarmarkową na stadionie miejskim w Nowym Tomyślu odbył się piłkarski turniej młodzików im. braci Rulewiczów. Wzięły w nim udział cztery zespoły, które rozgrywały swoje mecze systemem każdy z każdym. Zaproszone zespoły walczyły nie tylko o zajęcie jak najwyższego miejsca, a co za tym idzie także puchar.

Główną nagrodą, a zarazem marzeniem każdego z rywalizujących młodych adeptów piłki nożnej było wywalczenie i uniesienie w geście zwycięstwa okazałego, bo liczącego sobie ponad 70 cm przechodniego pucharu tegoż turnieju. Rywalizacja sportowa stała na bardzo wysokim poziomie, zespoły reprezentowały zbliżony poziom umiejętności piłkarskich, a co za tym idzie napięcie i emocje sięgały zenitu. W drodze sportowej rywalizacji czwarte miejsce zajął zespół Promienia Opalenica. Na najniższym stopniu podium uplasowała się drużyna UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. Drugie miejsce wywalczyli zawodnicy zaprzyjaźnionego z NAP-em klubu UKS Junior Zbąszynek. W turnieju bezkonkurencyjna okazała się drużyna gospodarzy, czyli Nowotomyska Akademia Piłkarska, która wygrała wszystkie mecze nie tracąc przy tym bramki i zdobywając najwięcej bramek.  Turniej ten dał odpowiedź trenerom i działaczom Nowotomyskiej Akademii Piłkarskiej, że system szkolenia jaki preferowany jest w naszym klubie sprawdza się i trzeba go nie tylko dalej wdrażać, ale także udoskonalać. Nasi podopieczni przewyższali swoich rówieśników nie tylko przygotowaniem technicznym i motorycznym, ale także taktycznym. Jest to dobry prognostyk na zbliżającą się ligę.

DSC_1182

 

1) NAP- UKS JUNIOR                                  1:0

2) UKS DYSKOBOLIA – PROMIEŃ          4:1

3)NAP – UKS DYSKOBOLIA                      3:0

4) UKS JUNIOR – PROMIEŃ                      1:1

5)NAP  – PROMIEŃ                                      1:0

6) UKS JUNIOR – UKS DYSKOBOILA    3:0

NAP reprezentowali:
Wieczorek Kamil
Macioszek Paweł
Kolasiński Kacper
Jaroch Michał
Wyrwa Dawid
Dolecki Wiktor
Filipiak Mikołaj
Figielski Kamil
Sabaturski Maksymilian
Pyliński Adrian
Torchała Hubert

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W piątek 22 sierpnia zawodnicy oraz trenerzy NAP-u tradycyjnie już wzięli udział w korowodzie jarmarkowym. Była to dobra okazja do pokazania mieszkańcom Nowego Tomyśla oraz okolic, że na terenie miasta prężnie działa szkółka piłkarska, która potrafi szkolić zawodników na najwyższym poziomie. W przemarszu przez miasto wzięli udział przedstawiciele pięciu grup młodzieżowych: Juniorzy Młodsi (zieloni), Trampkarze (błękitni), Orlicy Starsi (pomarańczowi), Orlicy Młodsi i Żacy (żółci).

 

DSC_1062

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W związku z panującą frekwencją podczas treningów, po przeanalizowaniu ilościowym i rocznikowym naszych wychowanków Zarząd NAP wraz z koordynatorem ds. szkolenia oraz trenerami podjął ważną decyzję co do dalszego funkcjonowania Akademii.

Postanowiono wprowadzić następujące zmiany, któe będą obowiązywały od poniedziałku 25.08.2014r.:

W rozgrywkach ligowych WZPN wystąpią cztery zespoły: Junior Młodszy, Trampkarz, Orlik Starszy, Orlik Młodszy.

Utworzona zostaje grupa Grupa Naborowa / Żak, do której należą chłopcy, którzy wstępują w szeregi Akademii z roczników 2004 i młodsi  - w przypadku dużej ilości dzieci nastąpi podział na dwie osobne grupy : Grupa Naborowa (2004 – 2006), Żak (2007 i młodsi).

 

1)      Junior Młodszy (1998 – 2000) – trener Dawid Kaniewski, wszyscy zawodnicy urodzeni w tych rocznikach

2)      Trampkarz (2001 – 2003) – trener Mateusz Piechowiak, wszyscy zawodnicy urodzeni w tych rocznikach

3)      Orlik Starszy (2004 – 2005) – trener Grzegorz Raczkowiak, wyłącznie wymienieni zawodnicy:
-Dobrzyński Dawid
-Dolecki Wiktor
-Dziurleja Konrad
-Dziurleja Maksymilian
-Galas Jan
-Galas Krzysztof
-Haliniak Kajetan
-Heliasz Kamil
-Figielski Kamil
-Filipiak Mikołaj
-Jarnot Mikołaj
-Nowotarski Jakub
-Pyliński Adrian
-Sabaturski Maksymilian
-Tomaszewicz Łukasz
-Torchała Hubert

4)      Orlik Młodszy  (2005 – 2007) – trener Jacek Pieprzyk, wyłącznie wymienieni zawodnicy:
-Bochniak Jeremiasz
-Bochniak Olaf
-Brych Wiktor
-Ciszewski Kacper
-Dominiak Szymon
-Dziewiałtowski Oskar
-Figielski Karol
-Gularek Jan
-Grześko Alan
-Kiełczyński Grzegor
-Krygier Kamil
-Kucharski Sebastian
-Kuster Łukasz
-Machucki Mikołaj
-Moller Wiktor
-Olszak Nrbert
-Piechowiak Maksymilian
-Ścisłowski Kacper
-Wesołek Miłosz

5)   Grupa Naborowa / Żak  (2004 i młodsi) – trener Bogumił Maik

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Przechwytywanie

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W dniu dzisiejszym dwie nasze drużyny udały się do pobliskiego Zbąszynka w celu rozegrania meczy sparingowych.
czytaj dalej …

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Przechwytywanie 1

W dniach  1-10 lipca zawodnicy Nowotomyskiej Akademii Piłkarskiej uczestniczyli w obozie przygotowawczym zorganizowanym w nadmorskim Wrzosowie. Młodzi adepci piłki nożnej z grup Junior, Trampkarz, Młodzik oraz Orlik nie odpoczywali, lecz ciężko pracowali. W ciągu dziesięciu dni nasi zawodnicy wykonali pracę równą trzem miesiącom zajęć treningowych prowadzonych w Nowym Tomyślu. Dla zawodników nie było taryfy ulgowej, wszyscy wiedzieli po co wybierają się na obóz, a więc systematyczna praca w celu zwiększenia własnego potencjału piłkarskiego była codziennością.

czytaj dalej …

Kategoria: Aktualności  | komentarz