W niedzielę 29.06.2016r. zespół Młodzików Młodszych rozegra kolejny mecz ligowy. Tym razem rywalem naszych zawodników będzie AP Dębiec Poznań. Zbiórka zawodników wyznaczona została na 08:50.

Powołania otrzymują:

Dolecki Wiktor
Figiel Filip
Figielski Kamil
Filipiak Mikołaj
Galas Jan
Perz Bartłomiej
Pyliński Adrian
Reczek Bartosz
Sabaturski Maksymilian
Torchała Hubert
Wittchen Hubert
Uramowski Jakub

O godzinie 15:00 zespół Młodzika rozegra mecz sparingowy z UKS AP Reissa z N. Tomyśla z okazji Dnia Dziecka. Zbiórka wszystkich zawodników, także nowych, którzy w ostatnich tygodniach dołączyli do zespołu wyznaczona została na godz. 14:30

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W najbliższą niedzielę, tj. 29.05.2016 roku na stadionie miejskim w Nowym Tomyślu odbędzie się Dzień Dziecka. Głównym organizatorem tejże imprezy jest OSiR w Nowym Tomyślu, a jednym ze współorganizatorów Nowotomyska Akademia Piłkarska.  Już od wczesnych godzin przedpopołudniowych na stadionie miejskim odbywać się będą imprezy sportowe, wg następującego harmonogramu:

10:00 – 11:30 – mecz ligowy Młodzika Młodszego z AP Dębiec

12:30 – 14:00 – mecz ligowy Orlika Starszego z UKS AP Reissa

… a następnie:

 • Mecz sparingowy Żaków NAP – AP Reissa Nowy Tomyśl o 14:30,
 • Mecz sparingowy Orlików Młodszych NAP – AP Reissa Nowy Tomyśl o 14:30,
 • Mecz sparingowy Młodzików Młodszych NAP – AP Reissa Nowy Tomyśl o 15:00.

 

Serdecznie zapraszamy
Zarząd NAP

Kategoria: Aktualności  | komentarz

P1020771

Uprzejmie informujemy, iż w dniach od 7.08.2016 – 16.08.2016 r. odbędzie się obóz piłkarski we Wrzosowie. Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w obozie. Koszt obozu to 650,00 zł.

W obozie mogą brać udział również dzieci, które na co dzień nie trenują w naszym klubie. Serdecznie zapraszamy.

Dzieci Nowotomyskiej Akademii Piłkarskiej biorące udział w obozie, po powrocie otrzymają nowe dresy sportowe o równowartości 150,00 zł

Zainteresowane osoby prosimy o wydrukowanie poniższej zgody i dostarczenie trenerom do 06.06.2016r.

KARTA KWALIFIKACYJNA WRZOSOWO 2016

Więcej informacji zostanie Państwu przekazane podczas zebrania w miesiącu czerwcu oraz przez trenerów poszczególnych grup.

Dziękujemy!!!!

Zarząd NAP.

Kategoria: Aktualności  | komentarz

20 sierpnia 2016 roku zespół NAP złożony z chłopców urodzonych w 2006 roku i młodszych weźmie udział w Ogólnopolskim Turnieju Orlików, który rozegrany zostanie na stadionie miejskim w Nowym Tomyślu. Już dziś zapraszamy wszystkim sympatyków młodzieżowej piłki nożnej do wspierania naszych zawodników !!!Plakat Torneo 2016 Nowy Tomyśl

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Po raz kolejny Nowotomyska Akademia Piłkarska jest jednym z bohaterów Telewizji Kablowej Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Tomyślu. Tym razem w programie z dnia 12.05.2016r. zawarty został materiał filmowy o naszej współpracy z Klubem Osiedlowym, konsekwencją czego była współorganizacja „Wiosennych zabaw z piłką”

 

Zachęcamy do obejrzenia relacji :  http://tvk.smnt.pl/node/363

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Zarząd Nowotomyskiej Akademii Piłkarskiej chciałby serdecznie podziękować wszystkim rodzicom biorącym udział w przygotowaniach oraz sprawnym przeprowadzenia turnieju piłkarskiego, który odbył się 30.04.2016 r. w Nowym Tomyślu w ramach Wielkopolsko – Lubuskiej Ligii Żaków. Państwa pomoc jest nieoceniona, to dzięki Wam turniej okazał się organizacyjnym „strzałem w dziesiątkę”, a Wasze dzieci sportowo również dostosowały się do wysokiego poziomu. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy !!!  :)

Kilka zdjęć z turnieju zamieszczone zostało w zakładce  „Orlik Młodszy 2006-2007”

Zarząd NAP

Kategoria: Aktualności  | komentarz

ulotka(3)

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W ostatnich dniach z funkcji Viceprezesa NAP z przyczyn osobistych zrezygnował Jarosław Pawlak. Za dotychczasowe niespełna cztery lata pracy Zarząd NAP chciałby złożyć  Jarkowi serdeczne podziękowania za pracę na rzecz rozwoju nowotomyskiej piłki nożnej. „Bez Ciebie nie odnosilibyśmy tylu sukcesów i nie funkcjonowalibyśmy tak dobrze. Jeszcze raz wielkie dzięki!!! Drzwi Akademii zawsze są dla Ciebie otwarte !!!

Ustępujący Viceprezes Jarosław Pawlak za pośrednictwem strony internetowej chciał także złożyć podziękowania za dotychczasową pracę.
Poniżej prezentujemy w niezmienionej formie podziękowanie nadesłane przez Jarosława Pawlaka.

PODZIĘKOWANIE

za prawie 4 laty współpracy w tworzeniu i rozwoju

NOWOTOMYSKIEJ AKADEMII PIŁKARSKIEJ

     

„Wszystko się kiedyś zaczyna i kończy”, z racji mojej rezygnacji z funkcji Viceprezesa Nowotomyskiej Akademii Piłkarskiej:

 

     Chciałbym podziękować Zarządowi, Trenerom, Rodzicom, całej ekipie, która przewinęła się przez te prawie 4 lata przez Stowarzyszenie za wspólną prace, spotkania, dyskusję, pomysłowość, zaangażowanie i chęć pozytywnych zmian w Stowarzyszeniu, dzięki którym Nowotomyska Akademia Piłkarska jest zauważalna w piłkarskiej Polsce. Bez wielu waszych pomysłów i zapału, nie powstałoby tak prężnie działające obecnie Stowarzyszenie.

Nie chcę  pisać elaboratów i dziękować każdemu z osobna, ale chciałbym wyróżnić kilka osób, które w sposób szczególny przyczyniły się do tego, że warto było. Chcę podziękować:

Wszystkim Trenerom  – za zaangażowanie w sprawy Stowarzyszenia i prowadzenie profesjonalnych treningów z piłkarzami Nowotomyskiej Akademii Piłkarskiej.

Wszystkim zawodnikom, którzy godnie reprezentowali barwy Nowotomyskiej Akademii Piłkarskiej i w każdym meczu oraz na treningach zostawiali serce na boisku.

Grzegorzowi Raczkowiakowi – za wkład w działanie Stowarzyszenia, uważam, że jest osobą nie docenioną przez Nowotomyskich Włodarzy, a zasługuje na duży szacunek. Za to, że się nie poddaje i robi swoje. Za wiele, wiele rzeczy, które zrobił na rzecz Stowarzyszenia i liczę, że to nie koniec.

Wreszcie najbardziej osobiste podziękowania dla Prezesa Piotra Kosteckiego – który włożył całe serce w to Stowarzyszenie, w tę społeczność piłkarską . Od takich ludzi należy się uczyć sumienności w działaniu, łatwości  nawiązywania kontaktów z ludźmi  i finansowy „nos” w wyszukiwaniu rozwiązań, które pozwalają istnieć Stowarzyszeniu w sposób prawidłowy i zgodny z prawem.

                                                                                 Z wyrazami szacunku

                                                                                          Jarosław Pawlak

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W sobotę 30 kwietnia o godzinie 13:30 na stadionie miejskim w Nowym Tomyślu zostanie rozegrany trzeci turniej Wielkopolsko – Lubuskiej Ligi Żaków. Tym razem organizatorem tego turnieju jest Nowotomyska Akademia Piłkarska wraz z rodzicami chłopców biorących udział w turnieju. Zbiórka zawodników wyznaczona została na godzinę 12:30. Powołania na turniej otrzymują:

 1. Maciej Drąg
 2. Kacper Dziechciarek
 3. Łukasz Kuster
 4. Karol Figielski
 5. Kacper Talaga
 6. Oliwier Weimann
 7. Rafał Tomczak
 8. Grzegorz Kiełczyński
 9. Błażej Heliasz
 10. Bartek Ścisłowski
 11. Oskar Ratajczak
 12. Jurek Sadowski

Po środowym treningu ok. 17:30 na stadionie nastąpi krótkie spotkanie z rodzicami chłopców biorących udział w turnieju.

Prosimy o zgłoszenie się chętnych rodziców do pomocy przy organizacji turnieju: pieczenie kiełbasek z grilla dla zawodników, upieczenie 2-3 blach placka, rozstawienie stołów i krzeseł w strefie bufetowej dla zawodników, sprzedaż kawy, herbaty itp.

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Nowotomyska Akademia Piłkarska nie jest klubem, który ogranicza się wyłącznie do prowadzenia treningów dla dzieci zapisanych w nasze szeregi. Od dłuższego czasu współpracujemy z innymi organizacjami, stowarzyszeniami, instytucjami itp. W ostatnim czasie rozpoczęliśmy współpracę z Klubem Osiedlowym Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Tomyślu. Serdecznie zapraszamy na pierwszy nasz wspólny projekt, którym jest …

klub osiedlowy

Pokazowe treningi zostaną zaprezentowane przez grupy młodzieżowe naszej Akademii z roczników 2004 i 2005. Zajęcia te poprowadzą trenerzy tychże grup posiadający międzynarodowe uprawnienia trenerskie.

Grupy z roczników 2004 i 2005 zbiórkę wyznaczoną mają na godzinę 16:00 na stadionie miejskim w Nowym Tomyślu.

Kategoria: Aktualności  | komentarz