Pomimo rozpoczynających się wakacji nie wszystkie osoby tworzące społeczność Nowotomyskiej Akademii Piłkarskiej mają czas na odpoczynek. W czasie kiedy nasi podopieczni mają miesięczną przerwę w treningach, ich mentorzy nadal pracują, by podnosić swoje kwalifikacje związane z nowoczesnym prowadzeniem treningów piłkarskich. Dwójka naszych trenerów: Dawid Kaniewski (trener juniorów) oraz Grzegorz Raczkowiak (trener orlików) bierze udział w szkoleniu trenerów podczas kursu wyrównawczego UEFA B. Zdobywana wiedza z pewnością pozwoli naszym trenerom na wprowadzenie najnowszych światowych trendów związanych  z prowadzeniem treningów już podczas przygotowań do sezonu 2015 / 2016. Warto zaznaczyć, że zdobyte uprawnienia pozwolą trenerom podjąć prace we wszystkich federacjach związanych z UEFA, jednakże głęboko wierzymy, że trenerzy pozostaną w naszym klubie i zdobytą wiedzę  przekażą pozostałym trenerom naszej Akademii.

DSC_1001

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W sobotę 27 czerwca w Nowym Tomyślu odbędzie się Dzień Sportu. Inicjatorem tego przedsięwzięcia jest burmistrz Nowego Tomyśla dr Włodzimierz Hibner, a jednym ze współorganizatorów NAP. Na mieszkańców naszej gminy tego dnia czeka wiele atrakcji zarówno na Pl. Niepodległości, Parku Miejskim, a przede wszystkim na Stadionie Miejskim, gdzie odbędzie się szereg imprez. Wśród nich Nowotomyska Akademia Piłkarska organizuje turnieje dla grupy Orlik (trenera G. Raczkowiaka i trenera J. Pieprzyka) oraz Żaków (trenera B.Maika), a także wiele konkurencji sprawnościowych. Imprezy na Stadionie Miejskim rozpoczną się o godzinie 15:00.
Młodzi adepci piłki nożnej Nowotomyskiej Akademii Piłkarskiej z wyżej wymienionych grup proszeni są o wstawienie się w klubie na godzinę 14:30.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników NAP-u wraz z rodzinami do kibicowania oraz miłego spędzenia sobotniego popołudnia na Stadionie Miejskim

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Wielkim sukcesem Nowotomyskiej Akademii Piłkarskiej zakończyła się runda wiosenna sezonu 2014 / 2015. Nasi podopieczni podczas rozgrywek prezentowali się bardzo dobrze, czego odzwierciedleniem są uzyskane przez poszczególne drużyny wyniki sportowe. Dobra praca trenerów przekuwała się nie tylko na podnoszenie umiejętności piłkarskich przez młodych adeptów piłki nożnej, ale także na zwiększenie liczebności zawodników Akademii.

czytaj dalej …

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Informujemy,  że jest możliwość zamówienia koszulek z nadrukiem Nowotomyskiej Akademii Piłkarskiej w kwocie 20,00 za szt. Zamówienia wraz z rozmiarem proszę kierować na maila: j.pawlak@napnt.pl

Wszystkie informacje pod numerem tel. 531 866 071

Kategoria: Uncategorized  | komentarz

W niedzielę 22.06.2015 r. drużyna Orlików Starszych rozegra mecz ligowy z Wełną Rogoźno. Będzie to ostatni występ zawodników trenera Grzegorza Raczkowiaka w grupie mistrzowskiej. Prosimy o zabranie ze sobą legitymacji szkolnej oraz ochraniaczy, korków.
Wyjazd spod klubu przewidziany jest o godz. 8:30!!!
Powołania otrzymują:

czytaj dalej …

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Niezmiernie miło nam poinformować Państwa, że 6 czerwca o godz. 14:30 na stadionie miejskim w Nowym Tomyślu odbędzie się Dzień Dziecka, który po raz kolejny organizuje Nowotomyska Akademia Piłkarska.
Organizacja niesie ze sobą pracę wielu ludzi (wolontariuszy), która przyczynia się do tego, że imprezy udaje się przeprowadzić, dlatego też:

  • Serdecznie zapraszamy rodziców do pomocy np. przy obsłudze grilla itp. – chętnych rodziców prosimy o telefoniczny kontakt z Prezesem Piotrem Kosteckim, 531-866-071
  • Serdecznie zapraszamy rodziców (mężczyzn) do gry w reprezentacji NAP-u z pracownikami Urzędu Miejskiego i Starostwa Powiatowego w Nowym Tomyślu. Zgłoszenia przyjmuje Prezes Piotr Kostecki, 531-866-071
Kategoria: Aktualności  | komentarz

W związku z planowanym letnim obozem piłkarski we Wrzosowie w terminie 01 – 09.08.2015r. Zarząd Klubu wraz z trenerami serdecznie zaprasza rodziców na spotkanie, które odbędzie się w budynku klubu. NA zebraniu będą także poruszane inne sprawy niezmiernie ważne dla funkcjonowania NAP. Zebrania odbędą się zgodnie z następującym harmonogramem:

  • Junior Starszy ( 1997 – 2000) – 8 czerwca (poniedziałek) o 17:30
  • Trampkarz (2001 – 2003) – 8 czerwca (poniedziałek) o 17:30
  • Orlik Starszy (2004) – 10 czerwca (środa) o 18:00
  • Orlik Młodszy (2005 – 2006) – 8 czerwca (poniedziałek) o 18:15
  • Orlik gr. Naborowa (2005 – 2006) – 8 czerwca (poniedziałek) o 18:15
  • Żak (2007 i młodsi) – 10 czerwca (środa) o 17:00
Kategoria: Aktualności  | komentarz

Uprzejmie informujemy, iż w dniach od 1.08.2015 – 09.08.2015 r. odbędzie się obóz piłkarski we Wrzosowie.Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w obozie.Koszt obozu 650,00 zł.

W obozie mogą brać udział osoby, które na co dzień nie trenują w naszym klubie.Serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji udzielą trenerzy w bliższym terminie wyjazdu. Zainteresowane osoby prosimy o wydrukowanie poniższej zgody i dostarczenie trenerom do 20.06.2015r.Dziękujemy!!!!

Zarząd NAP.

zgoda na obóz we Wrzosowie

Kategoria: Aktualności  | komentarz

11 kwietnia na Orliku w Zbąszynku odbył się pierwszy turniej z cyklu Wielkopolsko – Lubuska Liga Żaków.  Przypominamy, że założycielami WLLZ są kluby: ZAP Zbąszynek, Obra Zbąszyń, Piast Jabłonna, NAP Nowy Tomyśl. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”, a rywalizowali ze sobą chłopcy urodzeni w roczniku 2006 i młodsi. Nasi podopieczni w turnieju odnieśli dwa zwycięstwa i ponieśli jedną porażkę (mecz z ZAP-em przegrali w ostatniej sekundzie). Jednak nie wynik jest najważniejszy w tych rozgrywkach. Zgodnie z założeniami chłopcy poprzez uczestnictwo w WLLŻ mają zostać przygotowani do rozgrywek jesiennych organizowanych przez Okręgowe Związki Piłki Nożnej. Po rywalizacji sportowej na młodych adeptów piłki nożnej czekały kiełbaski z grilla oraz okolicznościowe medale za uczestnictwo.
Wyniki poszczególnych spotkań:
1. NAP – ZAP 2:3
2. Obra – Piast 0:4
3. NAP – Piast 4:1
4. ZAP – Obra 1:0
5. Obra – NAP 1:4
6. Piast – ZAP 3:5
Już w najbliższą sobotę, tj. 25.04.15r. o godz. 11:00 na Orliku w Zbąszyniu zostanie rozegrany kolejny turniej. Lista powołanych zawodników zostanie podana na stronie internetowej klubu.

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W czwartek 02.04.2015 roku zawodnicy Orlików Starszych udadzą się na swój kolejny mecz w grupie mistrzowskiej. tym razem przeciwnikiem naszego zespołu będzie Akademia Reissa III. Wyjazd spod klubu wyznaczony jest na 14:45. Mecz w Baranowie odbędzie się o 17:00. Proszę o zabranie ze sobą: legitymacji szkolnych, butów (halówki i korki), ochraniaczy. Powołania na mecz otrzymują:
czytaj dalej …

Kategoria: Aktualności  | komentarz