Sznowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że dysponujemy kilkoma wolnymi miejscami na obóz letni w Białym Borze w terminie 7-14.08.2021r.

Zapraszamy zawodników piłki nożnej, jak i też dziewczęta chcące trenować piłkę ręczną.

Tel. kontaktowy: 531-866-071 lub 600-802-931

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Osoby, które chciałby częściowo opłacić udział udziecka w letni obozie BONEM TURYSTYCZNYM, proszone sa w nieprzekraczalnym terminie 30.07.2021 (piątek) do godz. 12:00 o przesłanie na adres e-mail graczkowiak@wp.pl następujących informacji:

– Imię i nazwisko dziecka
– Nr KODU bonu (cyfry i litery po myślnikach)
– Nr telefonu na który był rejestrowany bon
– kwotę jaka ma być ściągnięta z bonu

Proces realizacji bonu:

Właściciel ośrodka, w którym nocujemy dzwonimy do rodzica. Wpisuje kod bonu w system, po wpisaniu kodu rodzic automatycznie otrzymuje sms z pinem, następnie w ciągu 2 min rodzic podaje pin z sms-a, który właściciel ośrodka wpisuje na platformie ZUS-u, po czym rodzic otrzymuje kolejną wiadomość, że z bonu o danej wartości została ściągnięta dana kwota przez P.U. Żaneta

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Kluby Partnerskie Warty Poznań mają przygotowane zniżki dla zawodników na mecze pierwszego zespołu Warty. Rabat wynosi 50% od nominalnej ceny (bilet dziecięcy) i dotyczy zawodników NAP Poloni Nowy Tomyśl, rodzice ponoszą pełną odpłatność.

Osoby chcące obejrzeć mecz z trybun proszone są do czwartku 22.07.2021r. godz. 12:00 o przesiłanie na adres: graczkowiak@wp.pl

  • imię, nazwisko, pesel zawodnika/ rodzica/ rodzeństwa

Po zaopiniowaniu listy przez Wartę Poznań zostaną Państwo poinformowani o sposobie płatności za bilety.

Najbliższy mecz zostanie rozegrany 1 sierpnia (niedziela) o godzinie 15:00 z Pogonią Szczecin. Ceny biletów:

  • 12,5 zł – cena biletu po uldze 50% – dla zawodników klubów partnerskich
  • 25 zł – cena biletu ulgowego, dla osób uczących się do 26 roku życia i dla emerytów
  • 35 zł – cena biletu dla rodziców

Spotkania Warty rozgrywane są w Grodzisku Wielkopolskim przy ul. Powstańców Chocieszyńskich 52. Pełny terminarz dostępny jest na stronie: http://wartapoznan.pl/index.php/calendar/terminarz/.

UWAGA: ilość biletów jest ograniczona!

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Szanowni Państwo,

przekazujemy informacje dotyczące obozu letniego – piłka nożna chłopców, piłka ręczna dziewcząt.

Ze względu na problemy z terminowym zakończeniem remontu w Szkole Podstawowej w Lubrzy, postanowiliśmy zmienić lokalizację obozu na Ośrodek Wypoczynkowy i Camping Biały Bór, w Białym Borze, nad jeziorem Łobez.

Plan obozu piłkarskiego nie ulega zmianie.

Termin obozu: wyjazd 07 sierpnia, powrót 14 sierpnia.

Godziny wyjazdu podamy w późniejszym terminie.

Ze względu na dodatkowy koszt transportu, związany z większą odległością, jesteśmy zmuszeni podnieść koszt obozu o 100 zł. Łączny koszt obozu wynosi zatem 820 zł. Płatność częściowo można zrealizować bonem turystycznym.

Informujemy, że posiadamy jeszcze wolne miejsca: dla chłopców w roczniku od 2012 do 2006, dla dziewcząt w roczniku od 2009 do 2003.

Więcej informacji dotyczących obozu możecie Państwo uzyskać u Prezesa NAP Polonii Nowy Tomyśl, Pana Piotra Kosteckiego tel. 531-866-071.

Zarząd NAP Polonii

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Zarząd NAP Polonii Nowy Tomyśl pragnie serdecznie zaprosić rodziców zawodników zapisanych na letni obóż piłkarski, jak i też rodziców tych zawodników, którzy jeszcze się nie zapisali w czwartek 08.07.2021 r. o godz. 18:30 w siedzibie klubu. Na spotkaniu tym chcemy omówić wszystkie szczegóły dotyczące obozu letniego.

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Zarząd NAP Polonii

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Zarząd NAP Polonii Nowy Tomyśl, pragnie poinformować zawodników, rodziców oraz sympatyków naszego klubu o oficjalnym zakończeniu sezonu 2020 / 2021, które to odbędzie się w środę 23 czerwca 2021 roku na stadionie miejskim w Nowym Tomyślu.

Harmonogram:

  • 16:00 – 16:45 – zajęcia treningowe wszystkich grup
  • 16:45 – 17:30 – oficjalne podsumowanie sezonu
Kategoria: Aktualności  | komentarz

W niedziele 20 czerwca druzyna Zaków Młodszych  (rocznik 2013) wzięła udział w kolejnym turnieju rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Po raz kolejny rywalizacja sportowa toczyła sie na obiektach sportowych OSiR Lwówek. W rywalizacji sportowej podopieczni trenera G. Raczkowiaka zaprezentowali się z dobrej strony:
– NAP – Warta I Międzychód 0:0
– NAP – Warta Międzychód 0:2
– NAP – AS Wronki 3:1
– NAP – OSiR Lwówek I 2:5
– NAP – OSiR Lwówek II 1:0
– NAP – OSiR Lwówek III 2:1
 20210620_124324
NAP reprezentowali: Maja Zasańska, Stanisław Stachowiak, Cezary Kędzia, Julian Ochla, Nikodem Janecki
Kategoria: Aktualności  | komentarz

W niedzielne przedpołudnie 20 czerwca zawodnicy drużyny Orlik Starszy II urodzeni w 2010 roku podejmowali na własnym boisku zespół Lecha Poznań. Teoretycznie faworytem spotkania byli zawodnicy z Poznania, którzy u siebie pokonali polonistów 7:5, jednakże podopieczni trenera G.Raczkowiaka byli żądni rewanżu i ostatecznie wygrania ligi, a co za tym idzie awansu drugiego zespołu z rocznika 2010 NAP Polonii Nowy Tomyśl do rozgrywek w I lidze. Od samego początku mecz był bardzo ciekawy dla kibiców. Obie drużyny stwarzały sobie sytuacje strzeleckie, ale to poloniści wyszli na prowadzenie. Uderzoną piłkę po rykoszecie do własnej bramki skierował zawodnik Lecha. Chwilę później Wiktor Mikołajczyk podwyższył prowadzenie. Niestety pod koniec pierwszej połowy, w krótkim odstępnie czasu nasi rywale doprowadzili do wyrównania. Druga połowa rozpoczęła się pod dyktando polonistów. Sygnał do zmasowanych ataków dał O. Lisek, który szybko zdobył trzy bramki. Rozluźnienie w szeregach gospodarzy zaowocowało zdobyciem trzeciej bramki przez Lecha. Poloniści szybko jednak odpowiedzieli  trafieniem G. Andryszczyka z rzutu karnego. Niestety pod koniec meczu Lechitom udało się strzelić czwartą bramkę i mecz zakończył się wynikiem 6:4. Sytuacja ta spowodowała nie lada zamieszanie… Zawodnicy Lecha Poznań wraz z trenerem uznali, że wygrali rywalizację w lidze lepszym bilansem ogólnym zdobytych i straconych bramek. W bezpośredniej rywalizacji  pomiędzy zainteresowanymi zespołami istniała równa zdobyć punktowa (po 3 pkt) oraz bilans strzelonych i straconych bramek (13-13). Wśród zawodników NAP-u nastąpiło duże zdenerwowanie i zawiedzenie, że nie udało się wygrać ligi. Nikt nie świętował zwycięstwa nad rywalem. Dopiero po głębokiej analizie regulaminu rozgrywek okazało się, że zwycięstwo w lidze należy się zespołowi trenera G. Raczkowiaka ze względu na większą ilość zdobytych bramek na wyjeździe (1 bramka więcej). Tak, więc nasi adepci zwyciężyli w lidze i zdobyli awans do rozgrywek I ligi w nowym sezonie. Sytuacja ta jest bez precedensu, ponieważ trener Raczkowiak  w roczniku 2010 prowadzi już jeden zespół w I lidze.

inbound142727422326232786

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Orlicy Starsi występujący w I lidze  swój ostatni mecz ligowy rozegrali w Poznaniu, a ich przeciwnikiem był zespół Poznańskiej 13-tki, który do końca walczy o miejsce na podium. Pomimo zaciętego spotkania podopiecznym trenera Raczkowiaka nie udało się wygrać, choć porażka wstydu nie przyniosła. W spotkaniu tym zabrakło szczęścia w wykończeniu sytuacji podbramkowych oraz proste błędy w obranie. Ostatecznie Orlicy przegrali 5:2 choć wynik meczu nie oddaje w pełni obrazu rywalizacji boiskowej. Porażka miała również kolejne konsekwencje, ponieważ ostatecznie orlicy zajęli VII miejsce w rozgrywkach I ligi, z małą stratą do V lokaty. Cały sezon dla drużyny był  niezwykle ciężki, z wieloma problemami, które udało się przezwyciężyć i utrzymać zespół w rozgrywkach I ligi, co było nadrzędnym przedsezonowym celem trenera, a  do tego w rozgrywkach „ograć” wszystkich zawodników.

Chłopcom gratulujemy i trzymamy kciuki za dalszy pozytywny sportowy rozwój w nowym sezonie w rozgrywkach Młodzika Młodszego. Rodzicom dziękujemy za doping, liczne wyjazdy na mecze oraz pomoc w funkcjonowaniu zespołu.

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W meczu w którym trzy punkty dawały awans do klasy Okręgowej zespół seniorów NAP Polonia Nowy Tomyśl zmierzył się w dniu 20 czerwca na stadionie we Wroniawach z miejscowym Sokołem. Spotkanie to przebiegało pod dyktando gości, którzy zwyciężyli w stosunku 6:1. Bramki dla podopiecznych trenera Dawida Kaniewskiego zdobyli Mateusz Piechowiak,Jakub Klimczak, NIK Kharlov-trzy. W zespole gości wystąpili Nowaczyk Tomasz Nowaczyk Bartosz Piechowiak Mateusz Masztalerz Michał Geisler Michał Beyer Jakub Kucz Kamil Ratajczak Hubert Walda Marcin Kolecki Kamil Kharlov Nik
W rezerwie Nolka Adrian Šwiątkowski Daniel Wilkoszarski Andrzej Starzak Mikołaj Dziamski Dawid Beyer Jędrzej Binaš Adrian Szymkowiak Hubert Klimczak Jakub.
Dzięki temu zwycięstwu na jedną kolejkę przed zakończeniem rozgrywek A klasy drużyna NAP zapewniła sobie awans do klasy Okręgowej. Dziękujemy wszystkim zawodnikom,działaczom i kibicom za to ze każdy z osobna miał swój wkład w ten upragniony awans.

Kategoria: Aktualności  | komentarz