Po miesięcznej przerwie zespół Orlików Starszych rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej, podczas to której rywalizować będą w grupie mistrzowskiej. Przygotowania rozpoczęły się udziałem w turnieju piłkarskim zorganizowanym przez zaprzyjaźniony Santos Świebodzin. W grze naszych zawodników widać było wiele mankamentów wynikających z długiego okresu roztrenowania, a pomimo tego w każdym rozegranym meczu to nasi chłopcy byli stroną przeważającą. Niestety brakowało im „zimnej krwi” w sytuacjach podbramkowych, przez co nie zdobywali bramek. W rozgrywkach grupowych zajęli trzecie miejsce i nie awansowali do najlepszej czwórki turnieju, ponieważ wszystkie mecze zremisowali z: Santosem II Świebodzin 0:0, Ilanką Rzepin 1:1, ZAP Zbąszynek 1:1. Następnie w meczu dającym możliwość rywalizacji o V miejsce nasi zawodnicy wygrali z Santosem I Świebodzin 1:0. Niestety w meczu o V miejsce będą zdecydowanie lepszym zespołem w ostatniej minucie stracili bramkę i przegrali mecz z SV Tasmania Berlin.
NAP reprezentowali: Dolecki Wiktor, Galas Jan, Galas Krzysztof Figielski Kamil, Filipiak Mikołaj, Pyliński Adrian, Sabaturski Maksymilian, Torchała Hubert.

Od wtorku (20.01.2015) Orlicy rozpoczną treningi, a już w sobotę 24.01.2015r. wezmą udział w silnie obsadzonym turnieju w Nowym Tomyślu.

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Informujemy, że od dnia 19.01.2015 roku wznawiamy treningi po przerwie świątecznej wg wcześniej ustalonego harmonogramu.

Kategoria: Uncategorized  | komentarz

Uprzejmie prosimy, aby poprawnie wypełniać dane do przelewów, które powinny zawierać:

– imię i nazwisko dziecka,

–  nazwę grupy, w której trenuje dziecko

– miesiąc za jaki jest wpłata

Kwota( jak informowaliśmy wcześniej) od stycznia 2015 wynosi 40,00zł miesięcznie. Wszystkie wpłaty prosimy regulować do 10-go każdego miesiąca z góry za dany miesiąc.

Dziękujemy. Zarząd NAP

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W dniu 30 grudnia 2014 roku drużyna Juniorów Młodszych brała udział w Turnieju Halowym w Racocie.Zawodnicy prowadzeni przez trenera Dawida Kaniewskiego grali w starszej kategorii wiekowej z nawet o dwa lata starszymi od siebie przeciwnikami. Jednak to nie zdeprymowała chłopaków i w końcowej klasyfikacji zajęli piąte miejsce na 10 drużyn. Wszyscy zawodnicy zaprezentowali się z dobrej strony i z meczu na mecz ich gra wyglądała lepiej.
Wyniki meczów grupowych:
NAP – Grom Czacz 1:2
Rawia Rawicz – NAP 3:2
PKS II Racot – NAP  2:1
NAP – Helios Bucz 3:1
mecz o V miejsce NAP – PKS I Racot 2:1
W turniej brali udział : Poniedziałek Wojciech , Brzozowski Jakub , Geisler Michał , Kaczmarczyk Arkadiusz , Dłużewski Mateusz, Kucz Jakub , Brzozowski Sebastian , Starzak Mikołaj , Przybył Miłosz , Szymkowiak Szymon.
Kategoria: Aktualności  | komentarz

Zarząd Nowotomyskiej Akademii Piłkarskiej wraz z kadrą szkoleniową oraz członkami składa serdeczne podziękowanie Panu Burmistrzowi Henrykowi Helwingowi, Panu Burmistrzowi Wojciechowi Rucie oraz Dyrektorowi Zdzisławowi Szymczakowi i całej Radzie Gminy ubiegłej kadencji za ogromną pomoc za utworzenie i prowadzenie naszej Akademii na wysokim poziomie.

Kategoria: Uncategorized  | komentarz

W związku ze zgłoszeniem dodatkowych grup  do rozgrywek  ligowych WZPN , zwiększają się koszty Nowotomyskiej Akademii Piłkarskiej związane  głównie z transportem – zmuszeni jesteśmy do podniesienia opłat miesięcznych za udział dziecka w treningach i rozgrywkach.

Od 1 stycznia 2015 r. stawka miesięczna to koszt 40,00 zł.

Kategoria: Aktualności  | komentarz

kartka_NAP_2015

Kategoria: Uncategorized  | komentarz

W niedziele 7 grudnia z okazji Mikołajek w hali nowotomyskiego gimnazjum odbyły się dwa turnieje halowej piłki nożnej. Organizatorem tejże imprezy sportowej była Nowotomyska Akademia Piłkarska. Rywalizacja sportowa toczyła się wśród dzieci urodzonych w rocznikach 2005-2006 oraz 2007 i młodsi. W każdym turnieju wzięło udział po … czytaj dalej …


Grupa Naborowa Orlików trenera Mariusza Brzozowskiego w niedzielę 7.12.2014r. weźmie udział w Mikołajkowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej. Zbiórka na hali gimnazjum w Nowym Tomyślu wyznaczona jest na godzinę 9:00. Chłopcy zobowiązani są do zabrania ze sobą butów na halę i ochraniaczy.

Powołania otrzymują:

czytaj dalej …

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2014/2015

Wszystkie drużyny NAP zakończyły rundę jesienną sezonu 2014/2015. Podsumowując tą rundę można otwarcie powiedzieć, iż była to najlepsza runda jesienna w krótkiej historii NAP.

czytaj dalej …

Kategoria: Uncategorized  | komentarz