Plakat-1

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Dnia 28.05.2019r. o godz.18:15  zapraszamy na zebranie Rodziców piłkarzy NAP-Polonia, które odbędzie się w NOK-u. W programie spotkania :

-omówienie szczegółowe obchodów Dnia Dziecka;

-omówienie programu Obozu Piłkarskiego;

-sprawy bieżące

-wolne głosy

 

Zarząd NAP-Polonia

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Zarząd NAP-Polonia, zaprasza do wzięcia udziału w Międzynarodowym Obozie Letnim(Polacy, Niemcy,Ukraińcy) , który odbędzie się w miejscowości Dąbki hotel Relaks ul.Darłowska 6 (150m od morza) .
Termin obozu : 30.07.2019r.-08.08.2019r.
Ze względu na zmienioną długość pobytu, koszt obozu w całości na jedną osobę wynosił 1200 zł jednak po uzyskaniu dotacji z PNWM kwota na jednego uczestnika zmniejszyła się do 550 zł , wraz z dojazdem, którego koszty ponosi Akademia.
W programie obozu planowany jest jeden trening dziennie (ok.2h). Zwiedzanie Zamek Książąt Pomorskich , Przystań Żeglarska , Latarnia Morska , Muzeum Bursztynu w Darłowie .Codzienne plażowanie, pod opieką ratowników i kadry trenerskiej oraz plenerowe integracyjne gry i zabawy .
Termin zapisów upływa z dniem 10.07.2019r.
Zarząd NAP-Polonia

Kategoria: Uncategorized  | komentarz

W dniach 01-05- 05.05 2019 r. NAP Polonia, brała udział w turnieju organizowanym na  międzynarodową skalę  z  okazji 15- lecia wstąpienia Polski  do UE. Impreza odbywała się w ukraińskim Chorostkowie . W programie imprezy uczestniczyły zespołyz zaprzyjaźniionych miast:  Niemcy – RSV  Eintracht 1949 Bad Belzig, Ukraina – Zoria Chorostków oraz Champion Tarnopol, Polska NAP Polonia Nowy Tomyśl.

P1030800

Przez dwa dni, na trzech boiskach, w dwóch kategoriach wiekowych: U 14 i U12 rozegrano 12 meczów, w których uczestniczyło 120 zawodników. NAP Polonię Nowy Tomyśl reprezentowały zespoły trenerów Grzegorza Raczkowiaka i Dawida Kaniewskiego.

P1030815

Wyniki tych rywalizacji choć były dla nas satysfakcjonujące, w gruncie rzeczy nie miały większego znaczenia, ponieważ wszystkim stronom chodziło głównie o dobrą zabawę i integrację. Polscy pokazali bardzo wysoką formę sportową i z dumą reprezentowali barwy Nowego Tomyśla.

P1030828

Poza turniejami, wszyscy uczestnicy wydarzenia  brali udział w licznych zabawach, wspieranych przez PNWM. Nie zabrakło wspólnej biesiady, ogniska, bogatego programu kulturowego, połączonego m.in. z  pokazami historii Kozaków, sztuk walki, a także zespołów tanecznych i wokalnych. Program wyjazdu był napięty i bardzo dobrze przygotowany przez zespół organizacyjny w składzie : Olga Livel i Petro Slipiec. Warto nadmienić, że koordynowany był on przez  Galinę Kominko i Piotra Kosteckiego. Podczas  aktywnego pobytu, nie zabrakło oczywiście czasu na zwiedzanie Lwowa i galerii w Tarnopolu.
Podsumowując, był to wyjątkowy wyjazd,  bardzo bogaty kulturowo , podczas którego młodzi piłkarze, mieli okazję się zaprzyjaźnić, poszerzyć swoje horyzonty i dzielić  pasją z innymi narodami.

P1030808

Bardzo dziękujemy gospodarzom za wspaniałą gościnę, ciepłe przyjęcie i możliwość spędzenia czasu w tak wyjątkowym gronie i klimacie . Do zobaczenia na następnych wspólnych imprezach.

P1030847

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W poniedziałek 29.04 w Poznaniu przy ul. Warmińskiej 1 odbyła się pierwsza w Polsce konsultacja dla zawodników lewonożnych urodzonych w roku 2008 oraz 2009 kadry Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej (po 16-tu z każdego rocznika). W konsultacji tej wziął udział zawodnik naszego klubu: Patryk Schulz ( grupa Orlik E2, rocznik 2009). Nasz wychowanek brał udział w całodziennej konsultacji składającej się z trzech części: treningu podczas, którego zwracano szczególną uwagę na umiejętności techniczne zawodników oraz umiejętności gry 1×1 w ataku i obronie, wykładu z podejścia mentalnego zawodnika do treningu, a także żywienia i popołudniowej gry kontrolnej.  Zaproszenie Patryka również nie było przypadkowe. Należy wspomnieć, iż brał on już udział w konsultacjach szkoleniowych KKS Lecha Poznań oraz bardzo dobrze prezentował się podczas spotkań Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Patrykowi, jak i też jego trenerowi – Bartoszowi Nowaczykowi gratulujemy i trzymamy kciuki za dalszy rozwój piłkarski.

FB_IMG_1557327239439

Kategoria: Aktualności  | komentarz

kaczka

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W piątek 5 kwietnia 2019 roku bardzo udanie rozpoczęły się rozgrywki dla zespołu występującego w grupie mistrzowskiej. Na obiektach Warty Poznań drużyna NAP zmierzyła się z następującymi przeciwnikami:

– KS Canarinhos Skórzewo
– PS Gniezno
– Warta I Poznań

czytaj dalej …

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W terminie 3-8 kwietnia zawodnik Nowotomyskiej Akademii Piłkarskiej Polonia Maciej Myszczyszyn przebywał na zgrupowaniu reprezentacji Polish Soccer Skills U 12.  Zagraniczne zgrupowanie odbywało się w Czechach i w Niemczech. 4 kwietnia Maciej brał udział w meczu z młodzieżową reprezentacją Czech. Wynik zakończył się zwycięstwem Polaków 4:5, a 6 kwietnia reprezentacja Polish Soocer Skills rozegrała mecz sparingowy w FC Bayern Monachium.

00a7cfc0-80c2-4ba1-b1bf-67f6207f633e

W tym meczu po wyrównanej grze Polacy przegrali 2:0. Na 7 kwietnia przewidziano również sparing z SpVgg Unterhaching, jednakże ostatecznie do niego nie doszło. Występ Macieja należy uznać za bardzo udany, a przygoda jaką przeżył w tym czasie z pewnością pozostanie w jego pamięci na całe życie. Zarząd NAP Polonii Nowy Tomyśl dumny jest z faktu iż taki zawodnik reprezentuje nasze barwy. Maciejowi gratulujemy i trzymamy kciuki za dalszy rozwój umiejętności techniczno – taktycznych.

  IMG_6667

 

 

 

 

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Niezmiernie miło nam poinformować Państwa, że zawodnik Młodzika Młodszego (rocznik 2007) Maciej Myszczyszyn otrzymał powołanie do reprezentacji Polish Soccer Skills. Zagraniczne zgrupowanie reprezentacji U12 odbędzie się w terminie 3-8.04.2019 roku.

IMG_5746

W jego trakcie Maciej weźmie udział w treningach w Czechach  oraz meczu towarzyskim z młodzieżową reprezentacją Czech (04.03.19). 6 kwietnia przewidziany jest sparing z FC Bayern Monachium, a 7 kwietnia z SpVgg Unterhaching. Zarząd NAP Polonii Nowy Tomyśl gratuluje Maciejowi powołania i trzyma kciuki za bardzo dobre występy w meczach.

 

 

 

 

 

Kategoria: Aktualności  | komentarz

16 marca nasz wychowanek z zespołu Orlika Młodszego – Patryk Schulz po raz kolejny został zaproszony na testy do zespołu KKS Lech Poznań. Tym razem testy oparte były o grę z zespołem Stilonu Gorzów. Patryk był jednym z dwóch zawodników, którzy miesiąc wcześniej uczestniczyli w pierwszej fazie selekcji do drużyny KKS Lecha Poznań. Pierwszą połowę meczu podopieczny trenera B.Nowaczyka rozegrał na lewej obronie, natomiast drugą na swojej nominalnej pozycji, czyli lewej pomocy. W meczu tym Patryk miał możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w poczynaniach boiskowych zarówno w defensywie, jak i też w ofensywie. Głęboko wierzymy, że zaprezentowane umiejętności pozwolą Patrykowi „przebić się” do zespołu KKS Lech Poznań.

IMG_20190316_120309_resized_20190317_085128558

Kategoria: Aktualności  | komentarz