01 (1)

W niedzielę 22 listopada na stadionie miejskim odbył się fantastyczny mecz piłkarski rozegrany pomiędzy zawodnikami drużyny Młodzik Młodszy, a ich rodzicami.

czytaj dalej …

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Dwójka naszych najbardziej doświadczonych szkoleniowców dopiero co dwa miesiące temu sukcesem zakończyła szkolenie dające im uprawnienia do podjęcia pracy szkoleniowej w całej Europie, a już w ostatni weekend udali się na kolejną konferencję szkoleniową.

czytaj dalej …

Kategoria: Aktualności  | komentarz

treningi na halach

Kategoria: Aktualności  | komentarz

IMG_1494

 

To jak dobrze wygląda praca z dziećmi w Nowotomyskiej Akademii Piłkarskiej wie już spora grupa rodziców, których dzieci uczęszczają na treningi piłkarskie, wiedzą o tym rywale, którzy w rozgrywkach ligowych zazwyczaj przegrywają z rówieśnikami z Nowego Tomyśla. Jednakże w ostatnim czasie o jakości prowadzonych treningów mogli przekonać się nauczyciele wychowania fizycznego z powiatu nowotomyskiego.

czytaj dalej …

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Już w najbliższą niedzielę (22.11.2015r.) o godzinie 14:00 na stadionie odbędzie się
Wielki Mecz

RODZICE vs MŁODZIK MŁODSZY

Serdecznie  zapraszamy kibiców oraz zawodników innych zespołów Akademii do gorącego dopingu!!!

Po mecz zapraszam na grilla, jednakże proszę, by każdy zabrał ze sobą kiełbaskę.

Koordynator ds. szkolenia
(-) G. RaczkowiakPrzechwytywanie 1

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Dziś Juniorzy Starsi pokonali w Opalenicy swoich rówieśników i awansowali do grupy mistrzowskiej!!! Radości i świętowania nie było końca, zarówno w Opalenicy, jak i też w murach naszego klubu!!! Zawodnikom i trenerowi D. Kaniewskiemu gratulujemy i przypominamy, ze po świętowaniu czeka na Was ciężka praca!!!

„Pany… zimą pracujecie, a wiosną wałczycie o podium!!!”

Przypominamy, że jest to drugi zespół NAP-u, który wygrał swoją grupę i awansował do grupy mistrzowskiej. Wcześniej w pięknym stylu swoją grupę wygrali Młodzicy.

… a poniżej prezentujemy to co można przeczytać na facebooku…

„Banda Świrów! Mamy to! Mistrz, mistrz Akademia! Wygrywamy w Opalenicy 3:1 i mimo, iż przegrywaliśmy potrafiliśmy odwrócić sytuację na boisku. Bramki strzelali Michał Geisler, Mikołaj Starzak i Szymon Szymkowiak. Podziękowania dla wszystkich zawodników za walkę i zaangażowanie. Prezesom dziękujemy za to, że dostawaliśmy wszystko co było potrzebne i zawsze służyli pomocą, a trenerom w szczególności trenerowi Kaniewskiemu za to, że wytrzymał z takimi świrami!”

Banda świrów 15.11.15

Kategoria: Aktualności  | 4 komentarze

Bardzo proszę o zapoznanie się z planem treningów grup młodzieżowych na najbliższy tydzień (zakładka treningi). Z różnych przyczyn nastąpiło wiele zmian !!!

Informuje, że wszystkie grupy młodzieżowe na stałe rozpoczną treningi na halach sportowych od poniedziałku 23-go listopada.

Grupa ŻAK od poniedziałku 16-go listopada trenuje na stałe w sali Liceum Ogólnokształcącego (popularny KOPERNIK)- poniedziałki 16:30-18:00 oraz piątki 16:00-17:30

Koordynator ds szkolenia
(-) Grzegorz Raczkowiak

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W sobotę 14.11.2015r. swój ostatni mecz ligowy rozegrają Młodzicy. Zbiórka w klubie wyznaczona została na godz. 10:00. Proszę zabrać ze sobą ochraniacze oraz legitymacje szkolne. OBECNOŚĆ WSZYSTKICH ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW DO ROZGRYWEK W RUNDZIE JESIENNEJ JEST OBOWIĄZKOWA !!!

Trener

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W środę 11-go listopada dwa zespoły Nowotomyskiej Akademii Piłkarskiej rozegrały swoje ostatnie mecze ligowe w tym sezonie.

czytaj dalej …

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Chciałbym Państwu przedstawić artykuł, których w ostatnim czasie ukazał się w internecie. Mam nadzieję, że znajdzie się kilku rodziców, którzy poświęcą 5 minut swojego czasu, przeczytają artykuł i zastanowią się nad jego treścią. Życzę wszystkim miłej lektury oraz wielu refleksji :)

Źródło: WP SportoweFakty
Koordynator ds szkolenia NAP
(-) G. Raczkowiak

czytaj dalej …

Kategoria: Aktualności  | komentarz