W piątek 24 października w Nowym Tomyślu Orlicy Starsi rozegrają kolejny mecz ligowy. Zbiórka wyznaczona jest na godz. 15:00. Przypominam by zabrać ze sobą ważne legitymacje szkolne oraz ochraniacze.

czytaj dalej …

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Orliki grupa naborowa(trener M.Brzozowski) i grupa żaków(trener B.Maik) zajęcia według harmonogramu rozpoczynają od 27 października natomiast grupy grające w lidze treningi na hali rozpoczynają od 17 listopada.

 

HARMONOGRAM TRENINGÓW NA HALI  DRUŻYN NOWOTOMYSKIEJ AKADEMII PIŁKARSKIEJ

treningi Hala

 

Kategoria: Aktualności  | komentarz

UWAGA!!!!

Informujemy, ze z uwagi na zły stan boiska spowodowany opadami atmosferycznymi WSZYSTKIE treningi zostają w dniu dzisiejszym ODWOŁANE. Za utrudnienia PRZEPRASZAMY!!!!

Pozostałe dni treningi wg planu.

Kategoria: Uncategorized  | komentarz

W siódmej kolejce rozgrywek zespół Orlików Starszych udał się do Opalenicy na mecz z tamtejszym promieniem. Choć faworytem tego spotkania był niepokonany jak dotąd zespół NAP-u to nerwy udzielały się wszystkim i to z kilku powodów.

W zespole nie wszyscy chłopcy byli zdrowi, kontuzje w ostatnim czasie odnieśli zawodnicy, którzy odgrywali dotychczas pierwszoplanowe role, zespół z Opalenicy był najtrudniejszym póki co naszym zawodnikiem. Pełni jednak zapału i chęci odniesienia kolejnego zwycięstwa Orlicy od pierwszego gwizdka sędziego z animuszem ruszyli do ataku. Co chwila zagrażali bramce miejscowych, oddając wiele uderzeń, które niestety były zbyt lekkie, niedokładne lub bramkarz miejscowych popisywał się wspaniałymi paradami. Taka sytuacja nie mogła jednak trwać zbyt długo. W 12 minucie na listę strzelców wpisał się M. Sabaturski, który wykończył dobrze rozegrany rzut z rogu, w 14 minucie podwyższył B. Weber. Dalsze ataki nie przynosiły zamierzonego skutku, a na domiar złego tuż przed końcem pierwszej połowy straciliśmy bramkę po fatalnym zachowaniu się całego zespołu w obronie, kiedy to przeciwnik wykonywał rzut z rogu. Druga połowa zaczęła się od zaciekłych ataków NAP-u, jednak trudno było na złamać obronę gospodarzy, którzy ograniczyli się wyłącznie do bronienia dostępu do własnej bramki, a bardzo dobrze dysponowany tego dnia bramkarz dodawał otuchy swoim obrońcom. W 37 minucie M. Filipiak zdobył dla NAP-u trzecią bramkę i mecz zaczął układać się po naszej myśli. W 41 minucie podwyższył J. Galas, cztery minuty później A. Pyliński, a wynik meczu w 46 minucie przypieczętował H. Torchała. Zwycięstwo 1:6 bardzo cieszy. Potwierdziliśmy po raz kolejny, że w tym roczniku dysponujemy bardzo dobrymi zawodnikami. Niepokoi za to duża nieskuteczność pod bramką przeciwników, ponieważ obiektywnie patrząc wynik tego spotkania powinien być dwucyfrowy.

NAP reprezentowali: Dobrzyński, Dolecki, Galas J., Galas K., Filipiak, Figielski, Nowotarski, Pyliński, Sabaturski, Torchała i Weber.

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W piątek 17 października drużyna Orlika Starszego udaje sie na mecz z Promieniem Opalenica.

Na mecz powołani zostają wszyscy zawodnicy z drużyny, wyjątek stanowi Kamil Heliasz, który jest chory.

Proszę o zabranie legitymacji szkolnych (ważnych, podbitych), halówek, „korków” oraz ochraniaczy. 

Zbiórka w Klubie wyznaczona zostaje na godz. 15:15.

Trener
G.Raczkowiak

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Przechwytywanie

… a nabór do poszczególnych grup wciąż trwa.

ZAPRASZAMY !!!

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W piątek 10 października drużyna Orlików Starszych rozpoczęła rundę rewanżową w swoich rozgrywkach. Naszym rywalem był zespół Sokoła Rakoniewice, który do tej pory zdobył tylko trzy punkty.

czytaj dalej …

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Uwaga rodzice grupy Orlik Młodszy!!!

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o zaopatrzenie zawodników powołanych na piątkowy mecz ligowy w Mosinie  w podstawki do fotelików samochodowych. Dziękujemy.

Zarząd Nap oraz Trener

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W sobotę 4 października 2014 r. o godz. 15:00 rozpoczynamy Weekend z Nowotomyską Akademią Piłkarską. Prosimy o obecność wszystkich trenerów, zawodników poszczególnych grup, Rodziców oraz zapraszamy wszystkie dzieci niezwiązane z naszą Akademią.

W programie przewidziano : ognisko, mecz Zarząd-Trenerzy kontra Radni, przy sztucznym świetle zagrają grypy : Żaki oraz Orlik trenerów J.Pieprzyka i M.Brzozowskiego. Na zakończenie przewidziano puszczanie lampionów.

Obecność trenerów i wszystkich grup zawodników – obowiązkowa :)

ZAPRASZAMY !!!   ZAPRASZAMY !!!!   ZAPRASZAMY !!!   ZAPRASZAMY !!!!   ZAPRASZAMY !!!

Zarząd NAP

 

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W piątek 26 września Orlicy Starsi trenera G. Raczkowiaka udali się do Grodziska Wlkp. na mecz z miejscowym zespołem GSS dziewczyny Grodzisk Wlkp. Pomimo tego, że dziewczęta urodzone są w rocznikach 2002 i młodszych, a więc min. starsze o dwa lata od naszych wychowanków, to już przed pierwszym gwizdkiem sędziego wiadomo było, że faworytem tego spotkania jest niepokonany, jak dotąd zespół z Nowego Tomyśla.

czytaj dalej …

Kategoria: Aktualności  | komentarz