plakat 2008

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Przypominamy zespołowi Młodzika, że zbiórka na sobotnie mecz z Obrą Zbąszyń jest przyśpieszona i w Klubie powołani zawodnicy mają wstawić się najpóźniej o godz. 9:30!!! Proszę o zabranie ze sobą sprzętu sportowego (buty, ochraniacze) oraz ważnej LEGITYMACJI SZKOLNEJ!!!!!!!

Koordynator ds szkolenia NAP
Grzegorz Raczkowiak

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Niezmiernie miło nam poinformować Państwa, że dwóch naszych trenerów, a mianowicie Dawid Kaniewski oraz Grzegorz Raczkowiak w weekend 12-13.09.2015 w imponujący sposób przebrnęli przez egzaminy praktyczne oraz teoretyczne i uzyskali międzynarodowe licencje trenerskie, dzięki którym uzyskali możliwość podjęcia pracy szkoleniowej we wszystkich krajach zrzeszonych w strukturach UEFA. Jednakże trenerzy zapewniają iż pozostaną w Nowym Tomyślu i nadal będą prowadzili zajęcia w NAP-ie.
Warto nadmienić, że same kursy oraz egzaminy nie należały do najłatwiejszych. Nasi trenerzy poświęcili swój wolny, wakacyjny czas, żeby kształcić się, a egzaminy musieli zdać przed komisją złożoną z pięciu trenerów wśród, których zasiadał dobrze znany trener Ekstraklasy, a zarazem zastępca dyrektora Szkoły Trenerów PZPN, Pan Dariusz Pasieka.
Nasi trenerzy z wszystkich egzaminów uzyskali najwyższe oceny i z wynikiem bardzo dobrym ukończyli szkolenie. Trenerom serdecznie gratulujemy!!!Przechwytywanie 1

Jednocześnie informujemy, że w najbliższym czasie na podobne szkolenia udadzą się kolejni nasi trenerzy, a mianowicie Mariusz Brzozowski oraz Marcin Kuster.

Kategoria: Aktualności  | komentarzy

kartkaB2

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W programie z dnia 10.08.2015r. Magazynu Informacyjnego Telewizji Kablowej „W obiektywie” możecie Państwo znaleźć reportaż odnośnie obozu sportowego, który odbył się w nadmorskim Wrzosowie. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia w/w reportażu, a w szczególności fragmentu 6:33 – 8:13.

Serdeczne podziękowania składamy Panu Tomaszowi Tomaszewiczowi, który przybył do Wrzosowa i nakręcił reportaż.

Oto link do reportażu:

http://tvk.smnt.pl/node/302

 

 

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Od poniedziałku 17.08.2015 roku następuje zmiana przydziału zawodników do grup treningowych:

– Junior Starszy – zawodnicy z roczników 1997 – 2000
– Trampkarz – zawodnicy z roczników 2001 – 2003
– Młodzik Młodszy – zawodnicy z rocznika 2004 (+ A. Pyliński)
– Orlik Starszy – WSZYSCY zawodnicy z rocznika 2005 (+ Ciszewski, Ścisłowski, Wesołek)
– Orlik Młodszy – WSZYSCY zawodnicy z roczników 2006 i 2007
– Żak – zawodnicy z rocznika 2008 i młodsi

 

(-) Grzegorz Raczkowiak
koordynator ds. szkolenia

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W dniu dzisiejszym Juniorzy Starsi prowadzeni przez trenera Dawida Kaniewskiego w Babimoście rozegrali kolejny mecz sparingowy z zespołem Juniorów Starszych Bałtyku Koszalin występujących w Makroregionalnej Lidze Juniorów woj. Zachodniopomorskiego. Tym razem nasi zawodnicy zwyciężyli 2:1, a bramki zdobyli Mikołaj Starzak oraz zawodnik testowany. Przypomnijmy, że w poniedziałek nasi juniorzy również pokonali rówieśników z Koszalina 3:2.  To nie koniec zaplanowanych meczy sparingowych dla naszych podopiecznych. Trener Kaniewski już w najbliższy poniedziałek udaje się z zawodnikami do Międzychodu na sparing z Juniorami Znicza Pruszków, a w środę kolejny sparing, tym razem z seniorskim zespołem występującym w B-Klasie Sam Jastrzębsko.

Cała społeczność Nowotomyskiej Akademii Piłkarskiej serdecznie gratuluje Juniorom i ich trenerowi

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Poniżej przedstawiamy harmonogram treningów w najbliższym tygodniu :)

czytaj dalej …

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Dziś dwóch zawodników drużyny Młodzik Młodszy – Hubrt Torchała oraz Hubert Wittchen  obchodzą swoje 11 urodziny, a jutro 12 urodziny obchodzić będzie zawodnik Trampkarzy Kacper Kolasiński.

DSC_0007

Z tej okazji postanowiono w trakcie obozu wyprawić chłopcom wspólną imprezę urodzinową, na której oczywiście musiał pojawić się okolicznościowy tort oraz głośne „Sto lat!!!”

DSC_0009

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naszym zawodnikom życzymy szczęścia, pomyślności, zdrowia, które piłkarzowi jest niezbędne oraz podnoszenia umiejętności techniczno – taktycznych, by kariera sportowca wzorowo rozwijała się.DSC_0012

 

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Kolejny już rok pogoda w Wrzosowie dopisuje naszym zawodnikom. Tym razem trafiliśmy na fale upałów, gdzie temperatura sięga nawet 30 st. C. Jednak ani zawodnicy, ani też trenerzy nie myślą o przerwaniu zaplanowanych jednostek treningowych. Wszyscy doskonale wiedzą, że wykonana praca zaprocentuje już za miesiąc, kiedy to rozpoczniemy rywalizację sportową w rozgrywkach ligowych. Nawet podczas przerw wypoczynkowych pomiędzy poszczególnymi treningami nasi zawodnicy nie próżnują. Wciąż kształtują swoją koordynację uczestnicząc w rozgrywkach tenisa stołowego kiedy to mogą w fantastyczny sposób odprężyć się i zapomnieć o panujących upałach :)

czytaj dalej …

Kategoria: Aktualności  | komentarz