Uwaga!

Dnia 07.12.2018 trening chłopców z rocznika 2010 jest odwołany. Jest to spowodowane brakiem dostępności sali w tym dniu. Sala będzie w trakcie przygotowań do próbnego sprawdzianu kl.VIII.
Z poważaniem
Trener Łukasz Kolecki
Kategoria: Aktualności  | komentarz

W dniu 18.11.2018r. w Grodziskiej Hali Sportowej w Grodzisku Wlkp. po raz ósmy odbył się Turniej Orlika Młodszego w piłce nożnej. W turnieju wzięło udział 72 zawodników z rocznika 2009 w tym 2 drużyny UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. dwie drużyny UKS Orzeł Granowo, NAP Nowy Tomyśl, Akademia Aktywnych Luboń oraz Wielkopolska Komorniki. Po ponad 4 godzinach rozgrywek w meczu finałowym zmierzyły się NAP Polonią Nowy Tomyśl i UKS Orzeł Granowo I. Zwycięsko z tego pojedynku wyszła drużyna z Nowego Tomyśla. Pozostałe miejsca: II miejsce UKS Orzeł Granowo I, III miejsce Akademia Aktywnych Luboń IV miejsce UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. I V miejsce Wielkopolska Komorniki VI miejsce UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Kacpra Gaweł z NAP Nowy Tomyśl Królem strzelców został Alan Garczarek z UKS Orzeł Granowo.

 

czytaj dalej …

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Uprzejmie informujemy, że w terminie 21-25.01.2019 roku (drugi tydzień ferii zimowych) NAP Polonia Nowy Tomyśl organizuje obóz przygotowawczy do rundy wiosennej sezonu 2018/2019 w Nowym Tomyślu. Wzorem lat poprzednich będzie on miał charakter obozu dochodzeniowego, czyli dwa treningi w ciągu dnia (10:00 -12:00 i 14:00 – 16:00). Okres pomiędzy treningami będzie przeznaczony na obiad dla zawodników:

Odpłatność za obóz wynosi:
a) 150,00 zł – opcja bez obiadu
b) 200,00 zł – opcja z obiadem dwudaniowym (catering w Klubie).

Więcej informacji nt. obozu udzielają trenerzy poszczególnych grup.

Formularz zgłoszeniowy zawodnika na obóz należy przekazać trenerowi poszczególnej grupy do ostatniego treningu w grudniu. Przypominamy, że trenujemy do piątku 14.12.2018r.

Formularz zgłoszeniowy:

Zgoda-na-udział-w-obozie-dochodzeniowym-ZIMA-2019

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Miło nam poinformować Państwa, że nasz trener, koordynator ds. szkolenia oraz wiceprezes w jednej osobie –  Grzegorz Raczkowiak został doceniony przez sportowe środowisko województwa wielkopolskiego i za swoją działalność otrzymał nominację w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego „Sportowiec Roku 2018” w kategorii „Trener Roku”. Plebiscyt odbywa się pod honorowym patronatem Andrzeja Kraśnickiego – Prezesa polskiego Komitetu Olimpijskiego .
Już od poniedziałku 26 listopada 2018 (od godz. 12:00) będzie można oddawać swoje głosy na trenera Raczkowiaka. Głosowanie potrwa do piątku 21 grudnia 2018r. do godz. 21:00 (etap powiatowy). W przypadku zwycięstwa w etapie powiatowym trener trafi do ścisłego finału wojewódzkiego.

Liczymy, że podobnie jak my, tak i Państwo doceniacie wkład i zaangażowanie trenera Raczkowiaka w działalność NAP Polonii Nowy Tomyśl i oddacie glosy na trenera:

SMS: PST.186 na nr 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

Grzegorz

czytaj dalej …

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W sobotę 24 listopada zawodnicy drużyny Żaka Młodszego F2 udali się do Brójec na turniej piłkarski organizowany przez Victorię Szczaniec. W rywalizacji sportowej wzięły udział cztery zespoły: Victoria Szczaniec, Pogoń Świebodzin, NAP Polonia fioletowy i Nap Polonia Czerwony. Na turniej niestety nie odjechał zespół Obry Trzciel. Rywalizacja toczyła się systemem „każdy z każdym”. Głównym założeniem organizatorów był organizacja turnieju bez podziału na miejsca i przyznawania punktów. Po zaciętej rywalizacji wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni okolicznościowymi medalami i słodkim poczęstunkiem. Drużyny otrzymały identyczne okolicznościowe puchary .

czytaj dalej …

Kategoria: Aktualności  | komentarz

We wtorek 20 listopada w holu NOK-u o godz. 18:30 odbędzie się obowiązkowe zebranie z rodzicami zawodników ze wszystkich grup wiekowych NAP. Głównymi tematami zebrania będą:

  • podsumowanie rundy jesiennej,
  • określenie świątecznej przerwy w treningach
  • organizacja zimowego obozu sportowego
  • przedstawienie nowej struktury organizacyjnej klubu

Serdecznie zapraszamy
Zarząd NAP

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Harmonogram treningów grup młodzieżowych NAP Polonii Nowy Tomyśl

19.11.2018 – 28.02.2019 roku

terminarz hala

Kategoria: Aktualności  | komentarz

13 listopada przedstawiciele Zarządu Nowotomyskiej Akademii Piłkarskiej “Polonia” w osobach prezesa Piotra Kosteckiego i wiceprezesa Grzegorza Raczkowiaka gościli w niemieckiej miejscowości Bad Belzig. Rozmowy prowadzone na szczeblu najwyższych władz zakończyły się wielkim sukcesem nowotomyskich działaczy sportowych. Podpisano porozumienie o współpracy na poziomie sportowym pomiędzy Landem Potsdam – Mittelmark, a NAP Polonią Nowy Tomyśl. Na mocy zawartego porozumienia zawodnicy NAP Polonii Nowy Tomyśl uczestniczyć będą międzynarodowych turniejach piłkarskich organizowanych w Niemczech oraz w Polsce. Niezwykle udana wizyta w Niemczech zakończyła się także kolejnym sukcesem. Obie strony skonstruowały wniosek, na mocy którego, dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej już w grudniu w Nowym Tomyślu zorganizowane zostaną Międzynarodowe Mikołajkowe Turnieje Piłkarskie dla zawodników urodzonych w rocznikach 2006 i 2007. W rywalizacji tej wezmą udział również zespoły z Ukrainy, co jest pokłosiem zawartej w sierpniu umowy o współpracy pomiędzy ukraińskim Tarnopolem, a NAP Polonią Nowy Tomyśl.

Podpisanie porozumienia

Porozumienie o współpracy podpisali: Grzegorz Raczkowiak, Piotr Kostecki, Thomas Bottke oraz Oliver Knerr

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W sobotę 10 listopada w hali Powiatowego Centrum Sportu NAP Polonia Nowy Tomyśl zorganizowała turnieje piłkarskie dla swoich najmłodszych adeptów piłki nożnej. W każdym z turniejów dla drużyn Skrzatów (rocznik 2013 -2014) i Żaków (rocznik 2011 – 2012) wzięło udział po sześć zespołów, które rywalizowały systemem „każdy z każdym”.  W Nowym Tomyślu goszczono drużyny: ZAP Zbąszynek, UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp., GAP Grodziks Wlkp, AP OSiR Lwówek oraz cztery zespoły NAP Polonii. Przyjęta przez organizatorów nowatorska formuła prowadzenia zawodów sportowych spodobała się nie tylko licznie zgromadzonym kibicom, zawodnikom, ale przede wszystkim trenerom. W związku z nieprzyznawaniem punktów za wyniki w poszczególnych meczach, głównym zadaniem zawodników było skupienie się na grze w piłkę nożną i zaprezentowanie własnych umiejętności w walce sportowej. Na zakończenie turniejów wszyscy otrzymali okolicznościowe medale z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości.

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W piątek 9 listopada o godz. 18:00 w budynku Klubu odbędzie się zebranie z zawodnikami drużyny Junior B1. W celu ustalenia współpracy w najbliższych miesiącach obecność zawodników w zebraniu jest obowiązkowa.

Zarząd NAP

Kategoria: Aktualności  | komentarz