Z przyczyn niezależnych od NAP piątkowy trening grupy trenera Koleckiego Junior F1 rozpocznie się o godz. 16:00.

Za zmianę godziny treningu serdecznie przepraszamy !!!

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W środę 20 września na stadionie miejskim w Nowym Tomyślu odbył się mecz III rundy Pucharu Polski Okręgu Poznańskiego. Tym razem naszym rywalem był zespół występujący w klasie okręgowej (poziom rozgrywek o szczebel wyżej) Orkan Konarzewo. W meczu tym trener D. Kaniewski dał zagrać zawodnikom, którzy w meczach ligowych do tej pory wystąpili w mniejszym wymiarze czasowym. Od początku do ataku ochoczo ruszyli nasi zawodnicy. Już w pierwszej minucie fatalnie przestrzelił głową Jan Beyer, a minutę później w dogodnej sytuacji w bramkarza trafił Michał Geisler. Z czasem mecz zaostrzył się czego konsekwencją była spora ilość „ostrych” fauli. Niestety w 30 minucie straciliśmy bramką po rzucie rożnym. Taka sytuacja nie zniechęciła naszych zawodników, którzy ruszyli do odrabiania strat. W 45 minucie trener przeprowadził aż trzy zmiany i na plac boju posłał M. Heinricha, B. Nowaczyka i J. Kucza. Obraz meczu nie zmienił się, wciąż atakowali zawodnicy NAP Polonii,a goście ograniczali się do kontr, tym bardziej, gdy w 59 minucie z boiska usunięty został A. Mankiewicz za drugą żółtą kartkę. Duży napór naszych zawodników wreszcie przyniósł zamierzony efekt w postaci bramki zdobytej przez M. Waldę. Do końca meczu wynik spotkania nie uległ zmianie i czekał nas konkurs rzutów karnych.

Warto wspomnieć, że trener D. Kaniewski na to spotkanie powołał aż trzech 16-latków z drużyny juniorów: Ryszarda Hirta, Nika Kharlova i Patryka Ochowiaka. Wszyscy trzej podopieczni trenera A. Kowalskiego otrzymali szansę zaprezentowania swoich umiejętności. Nik zagrał 30 minut, Ryszard 20 minut, a Patryk 10. Wszyscy zaprezentowali się bardzo dobrze.IMG_1606

Od lewej: Nik Kharlov, Ryszard Hirt oraz Patryk Ochowiak

Konkurs rzutów karnych był bardzo ekscytujący.W pierwszych trzech seriach trafiliśmy tylko raz, a nasi przeciwnicy nie mylili się. Wtedy na głównego bohatera meczu wyrósł nasz bramkarz W. Poniedziałek, który obronił strzały w czwartej i piątej rundzie dzięki czemu rywalizacja trwała dalej. Zakończyła się dopiero w 13 serii kiedy to znów świetnie spisał się W. Poniedziałek broniąc kolejną jedenastkę.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy wzięli udział w tym meczu, ponieważ rozegrali bardzo dobre spotkanie z silnym rywalem. Mamy nadzieję, że taką grę uda się przełożyć na rozgrywki ligowe. Kolejny mecz o Puchar Polski zostanie rozegrany na naszym stadionie w środę 04.10.2017r. o godz. 16:00. Już dziś zapraszamy wszystkich fanów piłki nożnej i NAP Polonii Nowy Tomyśl.

 

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami publikujemy listę zawodników z zaległościami finansowymi związanymi z obowiązkowym płaceniem comiesięcznych składek.
Przypominamy, że pieniądze te przeznaczone są na funkcjonowanie Akademii m.in transport na zawody, opłata sędziów, zakup sprzętu sportowego itp.

Prosimy o uregulowanie należnych składek.

Nr. konta bankowego:

79 9058 0000 0000 0007 5587 0001

Imię i nazwisko zawodnika (można dopisać grupę, w której trenuje)

Zaktualizowana lista z zaległościami w składkach zostanie zamieszczona na stronie NAP w przyszłym tygodniu.

Plik do pobrania z informacją o zaległościach:

Zaległości w skałdkach na 15.09.2017r.

W razie wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt z Grzegorzem Raczkowiakiem za pomocą e-mail graczkowiak@wp.pl 

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W związku z rozgrywaniem w środę 20.09.2017 r. o godz. 16:30 meczu w ramach rozgrywek Pucharu Polski wszystkie treningi zostają odwołane i przeniesione na wtorek (19.09.17) lub czwartek (21.09.17).

Prosimy zawodników oraz rodziców o zapoznanie się z terminarzem treningów jaki zostanie podany w zakładce treningi.

Grzegorz Raczkowiak
koordynator ds szkolenia

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W związku z organizacją turnieju w ramach Wielkopolsko – Lubuskiej Ligii Żaków Zarząd NAP Polonii zwraca się z uprzejmą prośbą do rodziców zawodników biorących udział w turnieju o upieczenie placków dla zawodników.

Przypominamy, ze turniej odbędzie się w sobotę 16.09.2017r. o godz. 18:30 (zbiórka zawodników w klubie wyznaczona została na 17:30)

Trener Bogumił Maik na turniej zabiera następujących zawodników:

 1. Piechowiak Tobiasz
 2. Kaczor Tymoteusz
 3. Jopek Bartosz
 4. Kuster Kamil
 5. Borowy Adam
 6. Jujka Kamil
 7. Łuczkowski Oliwier
 8. Łodyga Bartosz
 9. Krawczyk Wiktor
 10. Nolka Hubert
 11. Nowosadzki Aleksander
 12. Breś Mateusz

 

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Razem

Niezmiernie miło nam poinformować Państwa , że w weekend 9-10.09.2017 roku po 9-cio miesięcznym uczestnictwie w wielu zajęciach prowadzonych m. in. przez obecnych trenerów młodzieżowych reprezentacji narodowych (Marcin Dornę, Bartomieja Zalewskiego, Miłosza Stępińskiego), czy też byłych  (Pawła Janasa), a także trenerów Ekstraklasy (Pawła Sasala, Jerzego Cyraka) nasi trenerzy Dawid Kaniewski oraz Grzegorz Raczkowiak zdali egzaminy praktyczne oraz teoretyczne na międzynarodowe uprawnienia trenerskie UEFA A. Dzięki temu, wyżej wymienieni trenerzy, trafili do swego rodzaju elity najlepiej wykształconych trenerów w naszym kraju.

 

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Od poniedziałku 04.09.2017 roku rozpoczynamy treningi sekcji piłki ręcznej dziewcząt szkół podstawowych !!!

Trenujemy:

 • Poniedziałki 17:00 – 18:30 – Orlik przy Gimnazjum Osiedle Północ 25, 64-300 Nowy Tomyśl
 • Środy 16:30 – 18:00 – Orlik przy Gimnazjum Osiedle Północ 25, 64-300 Nowy Tomyśl

 

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Uprzejmie informujemy, ze na prośbę rodziców zmianie ulega godzina rozpoczęcia treningów grupy F1 (trenera Ł. Koleckiego). Od poniedziałku 04.09.2017r. treningi rozpoczynać się będą o godz. 17:00.

 • poniedziałki 17:00
 • środy 17:00
 • piątki 17:00

W tym tygodniu również drużyna E2 (trenera B. Nowaczyka) swoje treningi zacznie o późniejszej godzinie:

 •  poniedziałek 17:30
 • środa 17:30
 • piątek 17:30
Kategoria: Aktualności  | komentarz

ulotkaNAP

Kategoria: Aktualności  | komentarz

02.09.2017r. – 11:00 – Junior D1 – NAP Polonia – Orły Pniewy

02.09.2017r. – 14:00 – Junior E2 – NAP Polonia – GAP Grodzisk Wlkp.

SKÓRZEWO

Kategoria: Aktualności  | komentarz