• sobota 24.09.2016 r. Orlik Młodszy, 10:00 NAP- GSP SĄTOPY
 • niedziela 25.09.2016 r. Młodzik Starszy, 11:00  NAP – AP REISSA POZNAŃ

orzel-granowo

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Trener Bartosz Nowaczyk uprzejmie informuje, że w sobotę 24.09.2016 roku odbędzie się II turniej Wielkopolsko – Lubuskiej Ligi Żaków. Tym razem rozgrywki odbędą się na stadionie w Rostarzewie k. Wolsztyna. Prosimy żeby dzieci zabrały ze sobą ochraniacze oraz korki, pozostały sprzęt (koszulki, spodenki, getry) chłopcy otrzymają od klubu. Uprzejmie informujemy, że ze względu na brak dostępnego transportu rodzice będą musieli dowieźć dzieci do Rostarzewa. Prosimy, by zainteresowani rodzice na piątkowym treningu poinformowali trenera o możliwości dowiezienia chłopców. Wyjazd spod klubu zaplanowano na godz. 8:45. Powołanie na turniej otrzymują:

 1. Maziec Aleksander
 2. Krawczyk Wiktor
 3. Kuster Kamil
 4. Daniec Wojciech
 5. Tatarski Filip
 6. Perz Jakub
 7. Jasiński Mateusz
 8. Garcon Alan
 9. Dominiak Nikodem
 10. Borowy Adam
 11. Wachowiak Stanisław
 12. Ratajczak Oskar
 13. Hoffmann Oskar
 14. Dziechciarek Kacper
Kategoria: Aktualności  | komentarz

Dnia 18.09.2016 roku na Stadionie w Nowym Tomyślu odbył się pierwszy z zaplanowanych pięciu Turniejów Wielkopolsko-Lubuskiej Ligii Zaków.

W zawodach brało udział ok.70 zawodników , w tym drużyna NAP Polonia. Nasi zawodnicy mimo to,że byli 2 lata młodsi od reszty zawodników, dzielnie bronili barw klubowych. Na wyróżnienie zasługuje cały zespół. Bardzo dziękujemy dzieciom za udział w zawodach.

Na zakończenie dzieci zostały udekorowane medalami, które uroczyście wręczył wice strarosta  powiatu nowotomyskiego Pan Kuczyński Tomasz.

Dziękujemy również rodzicom naszych zawodników za przygotowanie poczęstunku i pomoc w organizacji turnieju.

prezes NAP Polonia Nowy Tomyśl Piotr Kostecki

3-1

3-4

2

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W związku z rozgrywaniem przez zespół Młodzika Starszego meczu ligowego w środę 21.09.2016 roku z Lechem Poznań o godz. 17:00 uprzejmie informujemy, że w niektórych drużynach młodzieżowych zmianie ulega godzina rozpoczęcia treningu.

Z zmiany serdecznie przepraszamy!!!

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W niedzielę 18.09.2016 roku na stadionie miejskim w Nowym Tomyślu odbędzie się pierwszy z zaplanowanych pięciu turniejów Wielkopolsko – Lubuskiej Ligi Żaków. Uczestniczyć będzie ok.75 zawodników, w związku z tym Zarząd NAP Polonia Nowy Tomyśl ma wielką prośbę o włączenie się w przygotowanie poczęstunku dla naszych gości oraz naszych młodych piłkarzy – rodziców dzieci z grupy Naborowej Orlik – upieczenie placków i obsługę grilla. Zainteresowane pomocą osoby proszę o kontakt pod nr tel.531 866 071

z góry DZIĘKUJEMY!!!!!

zarząd NAP Polonia Nowy Tomyśl

 

 

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Po czterech latach nieobecności na stadionie seniorów Polonii w dniu 04.09.2016 r. odbył się pierwszy mecz pomiędzy NAP Polonia Nowy Tomyśl a Promieniem Opalenica.

Mecz poprzedziła uroczystość wręczenia dresów dla całej Akademii  i strojów piłkarskich dla drużyny seniorów. Fundatorem dresów dla drużyny seniorów byli sponsorzy pozyskani przez starostę nowotomyskiego Pana Ireneusza Kozeckiego oraz wicestarostę Pana Tomasza Kuczyńskiego, którzy jednocześnie dokonali oficjalnego wręczenia. Fundatorem strojów piłkarskich była firma DrewDom, a oficjalnego wręczenia dokonała Pani Sylwia Jurgas.

 

p1460332

Dresy dla grup młodzieżowych zostały zakupione z zaoszczędzonych pieniędzy z dotacji  otrzymanych od Burmistrza Nowego Tomyśla Pana Włodzimierza Hibnera, którego wręczenia dokonał radny Nowego Tomyśla Wojciech Andryszczyk.

Dresy dla najmłodszej grupy ufundowała firma GOL-TOM  Pana Tomasza Golińskiego, a ich wręczenia dokonała Pani Agnieszka Andryszczyk.

p1460334

p1460337

p1460338

p1460341

p1460343

Po zakończeniu wręczenia dresów i strojów piłkarskich dzieci zostały zaproszone na poczęstunek (kiełbaski z grilla).

Dziękujemy wszystkim , którzy uczestniczyli  w tym wydarzeniu sportowym . Dziękujemy za duży doping w meczu dla drużyny NAP Polonia Nowy Tomyśl – Promień Opalenica, który zakończył się wynikiem 1-0

Prezes Zarządu

Piotr Kostecki

 

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Dnia 03.09.2016 r. odbyło się walne zgromadzenie Nowotomyskiej Akademii Piłkarskiej, na którym zostały uchwalone następujące zmiany :

 1. Z dniem 03.09.2016 r. został uchwalony nowy statut, który członkowie walnego zgromadzenia przyjęli jednogłośnie.
 2. Uchwalono zmianę nazwy z Nowotomyskiej Akademii Piłkarskiej na Nowotomyska Akademia Piłkarska Polonia w skrócie NAP Polonia.
 3. Walne zgromadzenie wybrało nowego Prezesa, którym został Pan Piotr Kostecki. Zgodnie  z nowym statutem nowy Prezes dokonał wyboru nowego Zarządu.
 4. Nowy Zarząd: Piotr Kostecki – Prezes, Dawid Kaniewski – Wiceprezes d/s organizacyjnych i administracyjnych oraz koordynator d/s szkolenia drużyn Seniorów i Juniorów, Grzegorz Raczkowiak – Wiceprezes d/s organizacyjnych i administracyjnych oraz koordynator d/s szkolenia drużyn młodzieżowych, Honorata Wieczorek – członek Zarządu
 5. Zarząd  zatwierdził nowe logo – NAP Polonia.
Kategoria: Aktualności  | komentarz

W związku z rozgrywanym w piątek o godz. 18:30 meczu ligowym drużyny Orlików Starszych na naszym stadionie zmianie ulegają godziny rozpoczęcia treningów w tym dniu niektórych grup młodzieżowych.

Z zmiany serdecznie przepraszamy !!!

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W sobotę 10.09.2016r. drużyna Orlików Starszych, rocznik 2006 uda się do Bukowca na mecz ligowy z GSP Sątopy. Zbiórka pod klubem wyznaczona została na 9:45. Przypominamy o zabraniu przez zawodników legitymacji szkolnych.

Powołania otrzymują:

 1. Bochniak Jeremiasz
 2. Ciszewski Kacper
 3. Gularek Jan
 4. Kucharski Sebastian
 5. Maciołek Bartosz
 6. Matuszewski Kamil
 7. Parniewicz Kacper
 8. Pawłowicz Jakub
 9. Ścisłowski Kacper
 10. Tarka Jakub
 11. Walkowiak Jakub
 12. Wesołek Miłosz
Kategoria: Aktualności  | komentarz

Wyjątkowo w tym tygodniu, zaplanowany początkowo na piątek 09.09.16r. trening grupy Orlik Starszy (rocznik 2006), odbędzie się w czwartek 08.09.16r. o godzinie 16:00!!!
Za zmianę serdecznie przepraszamy.

Kategoria: Aktualności  | komentarz