Zarząd Nowotomyskiej Akademii Piłkarskiej wraz z kadrą szkoleniową oraz członkami składa serdeczne podziękowanie Panu Burmistrzowi Henrykowi Helwingowi, Panu Burmistrzowi Wojciechowi Rucie oraz Dyrektorowi Zdzisławowi Szymczakowi i całej Radzie Gminy ubiegłej kadencji za ogromną pomoc za utworzenie i prowadzenie naszej Akademii na wysokim poziomie.

Kategoria: Uncategorized  | komentarz

W związku ze zgłoszeniem dodatkowych grup  do rozgrywek  ligowych WZPN , zwiększają się koszty Nowotomyskiej Akademii Piłkarskiej związane  głównie z transportem – zmuszeni jesteśmy do podniesienia opłat miesięcznych za udział dziecka w treningach i rozgrywkach.

Od 1 stycznia 2015 r. stawka miesięczna to koszt 40,00 zł.

Kategoria: Aktualności  | komentarz

kartka_NAP_2015

Kategoria: Uncategorized  | komentarz

W niedziele 7 grudnia z okazji Mikołajek w hali nowotomyskiego gimnazjum odbyły się dwa turnieje halowej piłki nożnej. Organizatorem tejże imprezy sportowej była Nowotomyska Akademia Piłkarska. Rywalizacja sportowa toczyła się wśród dzieci urodzonych w rocznikach 2005-2006 oraz 2007 i młodsi. W każdym turnieju wzięło udział po … czytaj dalej …


Grupa Naborowa Orlików trenera Mariusza Brzozowskiego w niedzielę 7.12.2014r. weźmie udział w Mikołajkowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej. Zbiórka na hali gimnazjum w Nowym Tomyślu wyznaczona jest na godzinę 9:00. Chłopcy zobowiązani są do zabrania ze sobą butów na halę i ochraniaczy.

Powołania otrzymują:

czytaj dalej …

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2014/2015

Wszystkie drużyny NAP zakończyły rundę jesienną sezonu 2014/2015. Podsumowując tą rundę można otwarcie powiedzieć, iż była to najlepsza runda jesienna w krótkiej historii NAP.

czytaj dalej …

Kategoria: Uncategorized  | komentarz

W związku z organizacją obozu zimowego w Zbąszyniu lub też obozu dochodzeniowego prosimy wszystkich rodziców dzieci trenujących w Nowotomyskiej Akademii Piłkarskiej o wybranie jednej z poniższych opcji ( w przypadku jeżeli nie są Państwo zainteresowani żadną z opcji w obu przypadkach zakreślić NIE). czytaj dalej …

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W piątek 14 listopada Orlicy Starsi udadzą się do Grodziska Wlkp. na swój ostatni mecz ligowy. Zbiórka wyznaczona jest na 15:15, proszę zabrać legitymacje szkolne oraz ochraniacze.
Powołania otrzymują:

czytaj dalej …

Kategoria: Aktualności  | komentarz

W poniedziałek 10 listopada drużyna trenera G. Raczkowiaka rozegrała dziewiątą kolejkę rozgrywek ligowych. Tym razem przeciwnikiem Orlików Starszych był zespół GSS dziewczęta Grodzisk Wlkp. Pomimo tego, że rywalki naszych zawodników były dwa lata starsze to na boisku dominował tylko zespół NAP-u.

czytaj dalej …

Kategoria: Aktualności  | komentarz

Podsumowanie rundy Orlik Młodszy

 

 Choć do zakończenia rundy pozostał drużynie jeszcze jeden mecz z Lechem Poznań to myślę, że możemy pokusić się  już o wstępne podsumowanie rundy. Drużyna Orlików Młodszych liczy 19 zawodników. Zawodnicy swoje treningi rozpoczęli 1 sierpnia trenując 2 razy dziennie. Od dnia 1 września treningi odbywały się 3 razy w tygodniu po 1,5 godziny. W okresie przygotowawczym drużyna rozegrała dwa sparingi. Przegrała z Wartą Międzychód i pokonała Dyskobolię Grodzisk Wlkp. czytaj dalej …

Kategoria: Aktualności  | komentarz