Autor:
• sobota, Marzec 12th, 2016

We wtorek 01.03.2016 roku w budynku klubu przy ul. Ogrodowej 22 odbyło się zebranie, którego głównym punktem obrad miała być odbudowa Polonii Nowy Tomyśl. Jednakże tego samego dnia do Klubu wpłynęło pismo od Burmistrza Nowego Tomyśla. Na ww spotkanie Prezes Klubu Piotr Kostecki zaprosił Pana Burmistrza Nowego Tomyśla W. Hibnera oraz jego I zastępcę B Żelazną.

Zarząd Klubu podjął próbę rozmowy i rozwiązania bardzo trudniej dla przyszłego sprawnego funkcjonowania NAP-u decyzji Burmistrza. Jednakże stanowisko władz Gminy Nowy Tomyśl było nieugięte.

W związku z dużą ilością zapytań związanych z funkcjonowaniem NAP, stosunkiem władz do naszego Stowarzyszenia oraz pojawiającymi się informacjami mijającymi się z prawdą pragniemy przedstawić Państwu stosunek Burmistrza Nowego Tomyśla do NAP- u oraz naszą reakcje na zaistniałą sytuację.

3

2

1

Na takie pismo ze strony Burmistrza Nowego Tomyśla reakcja Zarządu Nowotomyskiej Akademii Piłkarskiej nie mogła być inna niż treść zawarta w naszej „Odpowiedzi  na pismo Burmistrza Nowego Tomyśla z dnia 26 lutego 2016r.”

Scan_Pic0002

Scan_Pic0003

Scan_Pic0004

Kategoria: Uncategorized
Zostaw komantarz