Autor:
• wtorek, Kwiecień 16th, 2019

W piątek 5 kwietnia 2019 roku bardzo udanie rozpoczęły się rozgrywki dla zespołu występującego w grupie mistrzowskiej. Na obiektach Warty Poznań drużyna NAP zmierzyła się z następującymi przeciwnikami:

– KS Canarinhos Skórzewo
– PS Gniezno
– Warta I Poznań

Wyniki zespołu prezentowały się następująco:

PS Gniezno – NAP Nowy Tomyśl 4:6 (strzelcy: Kamil Kuster x 2, Wiktor Mikołajczyk, Szymon Ciesielski, Hubert Nolka, Oskar Lisek

KS Canarinhos Skórzewo – NAP Nowy Tomyśl 2:6 (strzelcy: Szymon Ciesielski x 2, Kamil Kuster x 2, Oskar Lisek x 2)

NAP Nowy Tomyśl – Warta I Poznań 0:0

Zespół wystąpił w następującym składzie:

  1. Adam Kałek
  2. Oskar Lisek
  3. Kamil Kuster
  4. Szymon Ciesielski
  5. Aleks Łuka
  6. Gabriel Andryszczyk
  7. Hubert Nolka
  8. Wiktor Mikołajczyk

Po pierwszej kolejce zmagań tabela prezentuje się następująco:

1

 

Następnego dnia, w sobotę 6 kwietnia zawodnicy z rocznika 2010 wzięli udział w turnieju zorganizowanym w Wolsztynie. Rozgrywki odbyły się w ramach Wielkopolskiej Ligi Żaków.

W turnieju wzięły udział zespoły: Piast Jabłonna, Orzeł Rostarzewo, NAP Polonia Nowy Tomyśl, Obraz Zbąszyń oraz gospodarze Lech Poznań FA Wolsztyn.

Wyniki naszych zawodników prezentowały się następująco:

Obra Zbąszyń – NAP Nowy Tomyśl 0:3 (strzelcy: Kamil Kuster x 2, Tobiasz Piechowiak)
NAP Nowy Tomyśl – Lech Poznań FA Wolsztyn 6:2 (strzelcy: Tobiasz Piechowiak x 3, Kamil Kuster x 2, sam.)
Piast Jabłonna – NAP Nowy Tomyśl 0:2 (strzelec: Kamil Kuster x 2)
NAP Nowy Tomyśl – Orzeł Rostarzewo 6:0 (strzelcy: Tobiasz Piechowiak, Kamil Kuster x 3, Grzegorz Wawrzyniak, Maksymilian Kostera)

Na turnieju wystąpili:

  1. Bartek Jopek
  2. Tobiasz Piechowiak
  3. Mikołaj Kmiećkowiak
  4. Wiktor Mścichowski
  5. Maksymilian Kostera
  6. Kamil Kuster
  7. Grzegorz Wawrzyniak
  8. Krystian Dolecki

Kolejny turniej w ramach Wielkopolskiej Ligi Żaków odbył się w Rostarzewie (13.04.2019).

Poszczególne wyniki naszego zespołu:

NAP Nowy Tomyśl – Orzeł Rostarzewo 3:0
Obra Zbąszyń – NAP Nowy Tomyśl 0:4
NAP Nowy Tomyśl – Lech Poznań FA Wolsztyn 9:1
Piast Jabłonna – NAP Nowy Tomyśl 0:2

Na turnieju wystąpili:

  1. Adam Kałek
  2. Aleks Łuka
  3. Szymon Ciesielski
  4. Gabriel Andryszczyk
  5. Wiktor Mikołajczyk
  6. Kamil Kuster
  7. Hubert Nolka
  8. Michał Rzepa

2

 

Swoje rozgrywki rozpoczął również zespół NAP II Nowy Tomyśl- 13.04.2019.

Turniej odbył się w Granowie przy ulicy Sportowej, a udział w nim wzięły następujące zespoły:

– UKS Orzeł Granowo
– GAP Grodzisk Wlkp.
– UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
– NAP II Nowy Tomyśl

Poszczególne wyniki nowotomyskiego zespołu:

UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. – NAP II Nowy Tomyśl 0:2 (strzelcy: Grzegorz Wawrzyniak, Mikołaj Kmiećkowiak)
GAP Grodzisk Wlkp. – NAP II Nowy Tomyśl 0:3 (strzelcy: Aleksander Nowosadzki x 2, Mikołaj Kmiećkowiak)
NAP II Nowy Tomyśl – UKS Orzeł Granowo 1:2 (strzelec: Mikołaj Kmiećkowiak)

W turnieju wzięli udział zawodnicy:

  1. Bartek Jopek
  2. Wiktor Mścichowski
  3. Krystian Dolecki
  4. Aleksander Nowosadzki
  5. Grzegorz Wawrzyniak
  6. Mikołaj Kmiećkowiak

Tabela po pierwszej kolejce prezentuje się następująco:

 

 

3

 

Kategoria: Aktualności
Zostaw komantarz