Autor:
• wtorek, Listopad 10th, 2015

W związku z wieloma zapytaniami płynącymi do trenerów poszczególnych grup, a także do mnie, odnośnie terminów treningów oraz zimowego obozu przygotowawczego śpieszę Państwu z odpowiedziami:
–  Do kiedy trenujemy?
Treningi prowadzone będą do 18.12.2015r.

– Od kiedy hala? 
Terminy hal sportowych już są zarezerwowane dla poszczególnych grup. Dokładne terminy wejść na hale będą podane w dodatkowych komunikatach, które zamieszczone będą na stronie internetowej. Wszystko uzależnione jest od pogody. Z pewnością zawodnicy grup Junior Starszy, Trampkarz oraz Młodzik Młodszy treningi na stadionie będą mieli do 22.11.2015r.

– Częstotliwość treningów na halach oraz terminy?
Na halach trenować będziemy tylko dwa razy w tygodniu ze względu na małą ilość dostępnych terminów. Dniami treningowymi będą poniedziałki, środy oraz piątki w przedziałach czasowych 16:30 – 20:00 w zależności od wieku grupy młodzieżowej (im starsza grupa tym później rozpocznie trening). Wyjątek stanowią Juniorzy Starsi, którzy trenować będą w poniedziałki (18:00-19:30) oraz czwartki (16:30-18:00).

– Kiedy rozpoczynamy treningi w roku 2016?
Treningi rozpoczniemy 11.01.2016r. (rozpiska zostanie podana na stronie internetowej klubu).

– Co z obozem przygotowawczym?
Obóz przygotowawczy w tym roku odbędzie się w pierwszym tygodniu ferii zimowych, tj. 18-22.01.2016r. w Nowym Tomyślu, podobnie jak w roku ubiegłym. Będzie miał on charakter obozu dochodzeniowego. Zajęcia odbywać się będą na halach sportowych min. dwa razy dziennie, zawodnicy będą mieli zapewniony obiad. Więcej informacji przekażemy podczas spotkania dotyczącego obozu sportowego. PROSZĘ, BY EWENTUALNE WAKACJE ORGANIZOWAĆ DZIECIOM W DRUGIM TYGODNIU FERII.

Koordynator ds szkolenia NAP
(-) G. Raczkowiak

Kategoria: Aktualności
Zostaw komantarz