Autor:
• środa, Sierpień 02nd, 2017

Uprzejmie informujemy, że w dniu 17.08.2017 roku odbędą się obowiązkowe badania lekarskie od godziny 14:30 !!! WSZYSCY zawodnicy NAP Polonii Nowy Tomyśl zobligowani są do wykonania powyższych badań. Przypominamy, że brak aktualnych badań nie uprawnia zawodników do gry w lidze oraz stwarza zagrożenie dla własnego zdrowia, a nawet życia podczas treningów.

Badania zostaną przeprowadzone przez lekarza orzecznika z kliniki Rehasport !!!

Koszt udziału w badaniach  – 20,00 zł. płatne na miejscu.

Pani doktor zastrzega sobie, aby w miarę możliwości dzieci na badania przybyły ze swoimi rodzicami / opiekunami.

Zawodnicy, którzy do tej pory nie brali udziały w badaniach w klinice Rehasport (nie mają tam założonej kartoteki) zobligowani są do dostarczenia w dniu badań:
– skierowania od lekarza rodzinnego do PORADNI MEDYCYNY SPORTU (inny zapis na skierowaniu nie uprawni zawodnika do udziału w badaniach )
– wyników laboratoryjnych (krew i mocz),
– wypełnionej ankiety Rehasport (zakładka na naszej str. internetowej „dokumenty do pobrania” pozycja nr 6)

Zawodnicy, którzy przechodzili już badania w klinice Rehasport nie muszą przynosić (ankiety, skierowania od lekarza rodzinnego, ani wyników laboratoryjnych).

Jeżeli, któryś z zawodników w ciągu ostatniego roku był hospitalizowany, przeszedł poważną kontuzję, jest po stałą kontrolą lekarską (np. astma, problemy z układem krążenia, oddechowym, wrodzone wady serca itp) zobligowany jest dostarczyć w dniu badań dokumentację związaną z prowadzonym leczeniem. 

Kategoria: Aktualności
Zostaw komantarz