Autor:
• niedziela, Listopad 15th, 2015

Dziś Juniorzy Starsi pokonali w Opalenicy swoich rówieśników i awansowali do grupy mistrzowskiej!!! Radości i świętowania nie było końca, zarówno w Opalenicy, jak i też w murach naszego klubu!!! Zawodnikom i trenerowi D. Kaniewskiemu gratulujemy i przypominamy, ze po świętowaniu czeka na Was ciężka praca!!!

„Pany… zimą pracujecie, a wiosną wałczycie o podium!!!”

Przypominamy, że jest to drugi zespół NAP-u, który wygrał swoją grupę i awansował do grupy mistrzowskiej. Wcześniej w pięknym stylu swoją grupę wygrali Młodzicy.

… a poniżej prezentujemy to co można przeczytać na facebooku…

„Banda Świrów! Mamy to! Mistrz, mistrz Akademia! Wygrywamy w Opalenicy 3:1 i mimo, iż przegrywaliśmy potrafiliśmy odwrócić sytuację na boisku. Bramki strzelali Michał Geisler, Mikołaj Starzak i Szymon Szymkowiak. Podziękowania dla wszystkich zawodników za walkę i zaangażowanie. Prezesom dziękujemy za to, że dostawaliśmy wszystko co było potrzebne i zawsze służyli pomocą, a trenerom w szczególności trenerowi Kaniewskiemu za to, że wytrzymał z takimi świrami!”

Banda świrów 15.11.15

Kategoria: Aktualności

3 komentarze

 1. 1
  NAPinfo 

  Junior Starszy oraz Młodzik Młodszy

 2. 2
  addasdsads 

  chodziło dokładnie z kim Juniorzy Starsi beda rywalizowac w tej grupie wiosna 🙂

 3. 3
  NAPinfo 

  Na 100% zwycięzcy poszczególnych grup eliminacyjnych:
  1. Huragan Pobiedziska
  2. Orkan Objezierze
  3. Poznaniak Aurera Poznań
  4. Tarnowiak Tarnowo Podgórne
  5. NAP Nowy Tomyśl

  i prawdopodobnie 3 zespoły z drugich miejsc, które zgromadziły największą ilość punktów (to są wyłącznie nasze przypuszczenia). Problem w tym , że w 3 grupach zespoły rozegrały po 8 meczów, a w dwóch grupach po 10 meczów. Wszystko w rękach WZPN

Zostaw komantarz