Autor:
• poniedziałek, Listopad 23rd, 2015

Dwójka naszych najbardziej doświadczonych szkoleniowców dopiero co dwa miesiące temu sukcesem zakończyła szkolenie dające im uprawnienia do podjęcia pracy szkoleniowej w całej Europie, a już w ostatni weekend udali się na kolejną konferencję szkoleniową.

Tym razem Dawid Kaniewski i Grzegorz Raczkowiak uczestniczyli w bardzo ciekawej konferencji szkoleniowej organizowanej przez Lubuski Związek Piłki Nożnej. W 11-godzinnych wykładach połączonych z praktycznym pokazem nasi trenerzy zdobyli wiele praktycznych wskazówek od wybitnych postaci polskiej piłki nożnej, a mianowicie:

– Marcin Dorna – trener Reprezentacji Polski do lat 23 zaprezentował „Metodologię gier zespołowych”

– Mariusz Jop – Mistrz Polski z Wisłą Kraków 2002 – 2004, Uczestnik Mistrzostw Świata 2006 i Mistrzostw Europy 2008 zaprezentował „Wybrane elementy gry obronnej”

– trenerzy Siemiński i Bubniak zaprezentowali „Trening indywidualny na przykładzie Akademii Młodych Orłów”

– dr Milosz Stępiński – trener Reprezentacji Polski do lat 20 oraz dr Krzysztof Paluszek dyrektor sportowy Zagłębia Lubin zaprezentowali wykład „Kreatywny piłkarz – charakterystyka i szkolenie”

– Mariusz Rumak – trener m.in. Lecha Poznań, Zawiszy Bydgoszcz zaprezentował „Periodyzacje taktyczną” oraz „Małe gry w kształtowaniu zdolności motorycznych i doskonaleniu umiejętności taktycznych”.

Jak widać program kursokonferencji był bardzo bogaty i ciekawy. Podopieczni naszych trenerów z pewnością mogą liczyć, że wiedza zdobyta podczas szkolenia niebawem zostanie przeniesiona na realia naszej Akademii i wykorzystana  podczas treningów.

DSC_0492

Nasi trenerzy podczas pogawędki z Mariuszem Rumakiem
i Marcinem Dorną

Kategoria: Aktualności
Zostaw komantarz