Autor:
• środa, Listopad 25th, 2015

 

01 (1)

W niedzielę 22 listopada na stadionie miejskim odbył się fantastyczny mecz piłkarski rozegrany pomiędzy zawodnikami drużyny Młodzik Młodszy, a ich rodzicami.

Inicjatorem takiego spotkania był trener grupy Młodzik Młodszy  Pan Grzegorz Raczkowiak. Od samego początku na klubowym korytarzu było można wyczuć lekkie podenerwowanie w obu drużynach. Młodzicy chcieli pokazać swoim rodzicom jak dużo nauczyli się w NAP-ie, a składki członkowskie nie „poszły na marne”.

07

Tatusiowie natomiast obawiali się nie tylko o swoją kondycję, ale także o fakt, czy ich umiejętności techniczne wystarczą do odniesienia zwycięstwa. Na takim spotkaniu nie mogło oczywiście zabrakną pozostałych członków rodzin. Pierwsza połowa meczu była bardzo pasjonująca i zakończyła się wynikiem 5:5. Na szczególne brawa zasługiwały mamusie z rodzeństwem naszych zawodników. To oni gorąco dopingowali wszystkich zawodników. W przerwie na zawodników czekała ciepła herbata, a potem druga połowa, która była bardzo podobna do pierwszej. Ten pasjonujący mecz zakończył się sprawiedliwym wynikiem 10:10. Po rywalizacji sportowej nadszedł czas na odpoczynek i wspólne spotkanie przy stole, gdzie na wszystkich czekała kiełbaska z grilla. Podczas takiej integracji dzieci, rodziców oraz przedstawicieli władz NAP-u wszyscy mogli wymienić się własnymi spostrzeżeniami odnośnie funkcjonowania NAP-u oraz spędzić czas w bardzo miłej atmosferze.

12

Kategoria: Aktualności
Zostaw komantarz